Konsol modelleri ve fiyatları 2017

Konsol modelleri ve fiyatları 2017


Sponsorlu Bağlantılar

 

Konsol modelleri ve fiyatları 2017 yılında da birbirinden farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Salon dekorasyonunda büyük öneme sahip olan konsollar, yeni sezonda çeşitli renk ve malzeme tasarımları ile ortaya çıkıyor.

 

Ahşap Konsol Modelleri

 

Gerçek ağaç kullanılarak üretilen konsol modelleri ile daha lüks ve kaliteli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Ceviz, akçaağaç, kayın, kestane gibi ağaçlar ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Ahşap konsollar ile dekore edilecek salonun modern eşyalardan oluşması gerekiyor. Ahşap konsol ile uyumlu olabilecek bir TV ünitesi tercih edebilirsiniz. Konsol ile yemek masasının uyumlu olması şart değildir. Konsol ile TV ünitesini, yemek masası ile orta sehpayı kombinleyebilirsiniz. Böylece çok şık ve modern bir dekorasyon elde edersiniz. Ahşap konsol modelleri fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek olmaktadır. Bunun nedeni de daha uzun süre dayanıklı olmalarıdır.

 

Beyaz Konsol Modelleri

 

Beyaz renk konsol modelleri genellikle yemek odası takımı ile uyumlu olarak tercih edilmektedir. Beyaz konsol modelleri ile vitrin ve yemek masasının aynı takımdan oluşması sağlanır. Beyaz renk her eşyada farklı tonlara sahip olabilmektedir. Bu yüzden beyaz mobilya tercihi yaparken odadaki her eşyanın aynı koleksiyon içinde yer alan mobilyalardan olmasına dikkat etmelisiniz. Beyaz konsol ile birlikte beyaz yemek odası takımı tercih etmelisiniz. Lake beyaz tercih edecekseniz çizilmeye karşı dayanıklı kaplaması olmasına önem vermelisiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ