Konsol modelleri ve fiyatları 2017

Konsol modelleri ve fiyatları 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Konsol modelleri ve fiyatları 2017 yılında da birbirinden farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Salon dekorasyonunda büyük öneme sahip olan konsollar, yeni sezonda çeşitli renk ve malzeme tasarımları ile ortaya çıkıyor.

Ahşap Konsol Modelleri

Gerçek ağaç kullanılarak üretilen konsol modelleri ile daha lüks ve kaliteli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Ceviz, akçaağaç, kayın, kestane gibi ağaçlar ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Ahşap konsollar ile dekore edilecek salonun modern eşyalardan oluşması gerekiyor. Ahşap konsol ile uyumlu olabilecek bir TV ünitesi tercih edebilirsiniz. Konsol ile yemek masasının uyumlu olması şart değildir. Konsol ile TV ünitesini, yemek masası ile orta sehpayı kombinleyebilirsiniz. Böylece çok şık ve modern bir dekorasyon elde edersiniz. Ahşap konsol modelleri fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek olmaktadır. Bunun nedeni de daha uzun süre dayanıklı olmalarıdır.

Ahşap konsol modeli

Ahşap konsol modeli

Beyaz Konsol Modelleri

 

Beyaz renk konsol modelleri genellikle yemek odası takımı ile uyumlu olarak tercih edilmektedir. Beyaz konsol modelleri ile vitrin ve yemek masasının aynı takımdan oluşması sağlanır. Beyaz renk her eşyada farklı tonlara sahip olabilmektedir. Bu yüzden beyaz mobilya tercihi yaparken odadaki her eşyanın aynı koleksiyon içinde yer alan mobilyalardan olmasına dikkat etmelisiniz. Beyaz konsol ile birlikte beyaz yemek odası takımı tercih etmelisiniz. Lake beyaz tercih edecekseniz çizilmeye karşı dayanıklı kaplaması olmasına önem vermelisiniz.

2017 Konsol Modelleri

Ev dekorasyonunda en önemli ve özenilen taraflardan biride malum salonlar olmuştur. Koltuk takımları, sehpalar, avizeler derken birde yemek odası takımı eklenir bunlara. Yemek odası takımları içerisinde birbirinden farklı konsol modelleri ile karşı karşıya gelinir ki, kullanımı açısından bu tercih oldukça önemlidir. Konsol; ev dekorasyonlarında çoğunlukla salon bölümlerinde kullanılan, duvara genellikle sıfır yerleştirilen, uzun, kapaklı mobilyalardır.

2017 konsol modelleri, oldukça farklı tasarımlardan oluşmaktadır. Kullanacak kişi açısından içerisi ne kadar eşya, tabak, çatal, kaşık takımı alır ise, bir o kadar kullanım rahatlığı verecektir.

Konsol Modelleri Nelerdir?    

Modern Konsol Modelleri denildiğinde, akla ilk gelen şık bir o kadarda düz hatlara sahip tasarımlar olmuştur. Rengarenk ya da istenildiğinde tek bir renk olarak dahi tercih edilen bu modeller daha çok yine aynı başlık altındaki modern koltuk takımları, avizeler ile birleştiğinde bir bütünlük yaratır.

Modern konsol modelleri

Modern konsol modelleri

Genellikle bembeyaz tasarlanan, oymaların göze hitap ettiği, kimi zaman geniş ayaklı, çok parlak olmayan Avangarde Konsol Modelleri genellikle kullanım açısından kolaylık sağlamak değil, daha şaşalı bir görünüme kavuşturmak maksatlı tercih edilebilir.

Avangard konsol takımı

Avangard konsol takımı

Öte yandan vazgeçilmez klasik konsol modelleri de birçok kişi tarafından tercih sebebi olabilmektedir. Klasik konsol modellerinde eskitme mobilyalarda kullanılabilmektedir. Bu tarz konsol modellerinde kulpların genellikle demir olması ürünün özelliğinin bir parçası haline gelmiştir. Konsol üzerine günümüzde televizyon yerleştirirlerken, konsollar genellikle ayna ile bütünleştiğinde tamamlanan bir ürün olmuştur. Hemen üzerine monteli ya da hemen üst duvarına monteli aynalar konsollara bir ayrıcalık katacaktır.


Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ahsen dedi ki:

    İlk sıradaki konsol modeli hangi markanın Origami’de görmüştüm onu ?

BİR YORUM YAZ