Konfor mobilya koltuk takımı modelleri

Konfor mobilya koltuk takımı modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Konfor mobilya ev dekorasyonuna şıklık katan tasarımlar üreterek hayran bırakan tasarımlara imza atıyor. Koltuk takımı seçimi oldukça önemlidir, konfor ve estetiğin bir arada bulunduğu tasarımları Konfor mobilya mağazalarında bulabilirsiniz. 2017 Konfor mobilya salon koltuk takımında yeni bir çok model bulunuyor.

Konfor Mobilya Marten Koltuk Takımı

Konfor mobilya mağazasında bir çok farklı koltuk takımı tasarımı bulunuyor. Lüks ve gösterişli tasarımların bulunduğu Konfor mobilya mağazalarında bulabilirsiniz. Konfor mobilya Marten koltuk takımı modellinde renkli berjer tasarımı ve 3lü koltuk takımıyla şık bir oturma grubu modeli karşımıza çıkıyor.

Konfor mobilya koltuk takımı modelleri

Konfor mobilya koltuk takımı modelleri

Konfor Mobilya Chester Koltuk Takımı Modeli

Son yılların trendi olan chester koltuk takımı modeli yine 2017 sezonun koltuk takımı modellerinde trendi olan nubuk kumaş ile tamamlanarak  Konfor mobilya chester koltuk takımında birleşti. Maloney koltuk takımında zıt iki renk tercih edilerek pastel renklerin hakim olduğu cıvıl cıvıl bir dekorasyon ortaya çıkmıştır. Yine yatak olabilen 3lü koltuk takımları ile gelen misafirlere rahat bir uyuma alanı yaratabilirsiniz. Konfor mobilya koltuk takımı fiyatı ise 5,508 Tl.

Konfor mobilya chester koltuk takımı

Konfor mobilya chester koltuk takımı

Konfor Mobilya Laure Salon Takımı

Konfor mobilya ürünlerinde 2 yıl ürün garantisi bulunuyor. Oldukça kaliteli ve şık tasarımlar üreten Konfor mobilya özel tasarımlarıyla evinize şıklık katacak. Konfor mobilya salon takımı modelinde tezat renk uygulaması kullanılarak farklı bir şıklık katmıştır.

Konfor mobilya Laure koltuk takımı modeli

Konfor mobilya Laure koltuk takımı modeli

Konfor Mobilya Köşe Koltuk Takımı

Köşe koltuk takımı modelleri son yılların trend modelleri haline geldi. Oturma odası ve salon dekorasyonunda köşe koltuk takımı modelleri 2017 yılında da yine sezon trendlerinden olmaya devam edecek. Konfor mobilya köşe koltuk takımı modellerinde de bir çok farklı tasarım bulunuyor. Naomi köşe koltuk takımı chester tarzı köşe koltuk modelinde seçilen renk ve tasarımı kusursuz bir model. L köşe koltuk modellerde Konfor mobilya damgasını vuruyor.

Konfor mobilya köşe koltuk takımları

Konfor mobilya köşe koltuk takımları

Konfor Mobilya Oturma Grubu Modelleri 2017

Konfor mobilya oturma grubu modellerinde estetik ve şıklık bir arada. Firmada oldukça fazla alternatif model bulunuyor. Konfor mobilya Leslie oturma grubu modelinde yataklı kanepe ve düz kanepe alternatifi bulunuyor.Berjer modelinde kullanılan renk ve üçlü koltuk modeli kapitoneli kısım ile zarif bir oturma grubu modeli karşımıza çıkıyor.

Konfor mobilya oturma grubu modelleri 2017

Konfor mobilya oturma grubu modelleri 2017

Konfor Mobilya Naomi Salon Koltuk Takımı Modeli

Salon koltuk takımında gösteriş ve konfor oldukça önemlidir. Konfor mobilya salon koltuk takımı modeli olan Naomi torna ayaklı tasarımı şık berjer modeli ve üçlü koltuk takımı modeli oldukça gösterişli. Tek renkten oluşan koltuk takımı modelinde kareli renkli kırlent ile tamamlanmıştır.Klasik tarzda olan salon takımında süt kumaş tercih edilmiş, kapitone uygulaması salon takımında tercih edilmiş.

Konfor mobilya salon takımı modelleri

Konfor mobilya salon takımı modelleri

Konfor Mobilya Charm Koltuk Takımı Modelleri

Modern tarzda düz bir koltuk takımı modeli olan Charm koltuk takımı düz çizgileri ve kapitone tasarımı ile oldukça güzel bir tasarım. Konfor mobilya Charm koltuk takımı modelinde yataklı kanepe ve berjer modelinden oluşuyor. Konfor mobilya koltuk takımı fiyatı 5244 Tl.

Konfor mobilya Charm koltuk takımı modeli

Konfor mobilya Charm koltuk takımı modeli

 

Konfor mobilya modelleri hem şık hemde uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Konfor mobilya salon koltuk takımı modellerinde de onlarca farklı model bulunuyor. Firma hem rahatı hemde estetik görünüşü bir arada bulunduruyor. 2017 Konfor mobilya koltuk takımı modellerinden oluşan bir galeri hazırladık, üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ