Koçtaş Vestiyer Modelleri

Koçtaş Vestiyer Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Bugün sizlere koçtaş vestiyer modelleri hakkında detaylı bir anlatımda bulunacağım. Evlerde antrelerin vazgeçilmezi olan partmanto modeli olan vestiyerler hem montlarımızı asabileceğimiz hemde ayakkabılık olarakta kullanabileceğimiz bir mobilya türüdür. Koçtaş vestiyer modellerinde sizler için bir çok farklı özellik düşünmüştür. Koçtaş partmanto modellerini tercih ederken çok dikkatli olmanız gerekiyor. En önemli noktalardan biride vestiyer modelinin iç dizaynının nasıl olduğu, rahatlıkla kullanabileceğiniz size en uygun ürünü seçmelisiniz. Ürünler hakkında koçtaş reyon görevlisi size yardımcı olacaktır. Koçtaş mağazalarında detaylı olarak vestiyer modelleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Koçtaş Vestiyer Modeli Olivo Portmanto

Koçtaş portmanto ürünlerinden birisi olan olivo vestiyer modelinin fiyatı 879.90 Tl ve vade farksız 9 taksit ile koçtaş mağazalarında demede olarak satılmaktadır.

koçtaş vestiyer modeli

koçtaş vestiyer modeli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koçtaş  Portmanto Malibu

Koçtaş mobilya partmanto modellerinden birisi olan modern biri yapısı olan vestiyerde ayakkabılık ve askılık bölümü yer almaktadır. Ayakkabı ve terliklerinizin rahatlıkla sığabileceği koçta partmanto fiyatı ise 879.90 Tl’dir.

koçtaş vestiyer fiyatları

koçtaş vestiyer fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ