Klasik mobilya modelleri Metebronz Mobilya

Klasik mobilya modelleri Metebronz Mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle evlerinizin ve ofislerinizin mobilya üreticisi olan Metebronz mobilya klasik ve bronz mobilya alacakların en fazla tercih ettiği markaların başında gelir. Metebronz mobilyanın ülkemizde ve yurt dışında mobilya mağazaları bulunuyor. Sektörde 1963 yılından beri bulunan firma sağlam ve kusursuz ürettiği tasarımlarıyla müşteri memnuniyetinden ödün vermiyor. Firmanın misyonu ise “Yapılan her şeyin, her zaman daha iyisi mevcuttur.” Firma gelişen teknoloji ile sanatı birleştirerek her zaman daha iyisini yaparak ülkemizde ve dünyada bir çok kişi tarafından tercih edilen bir marka haline geldi.

Metebronz Mobilya Klasik Yemek Odası

Firmada bulunan mobilya modelleri gösterişi ile ön plana çıkıyor. Yemek odası takımlarında klasik ve bronz mobilya tasarımları bulunuyor. Resimdeki Royal yemek odası takımında ise klasik mobilya tasarımı ve bronz tasarım bir arada kullanılarak özel bir tasarım ortaya çıkarılmıştır.Konsol kapaklarınında motifler ile yemek masasının ayak ve eteklerininde oymalara birbirini tamamlayarak lüks bir yemek odası takımı ortaya çıkmıştır. Sandalye tasarımı ise saraylara layık konforlu ve lükstür.

Metebronz mobilya klasik yemek odası takımı

Metebronz mobilya klasik yemek odası takımı

Metebronz Mobilya Yatak Odası Modelleri

Ülkemizde ilk Bronz mobilya tasarımı üreticilerinden olan firma kendine özgü tasarımları ve yapısıyla dikkat çekiyor. Resimdeki Gala yatak odası modeli Metebronz mobilyanın şık tasarımlarından birisidir. Karyola yanları ve şifonyer tasarımında bulunan çiçekli kabartmalar ve bronz boya tasarımıyla oldukça güzel bir yatak odası takımı ortaya çıkmıştır.

Bronz yatak odası takımı Metebronz mobilya

Bronz yatak odası takımı Metebronz mobilya

Metebronz Mobilya Salon Koltuk Takımı

Metebronz mobilya’da bir çok farklı salon takımı modeli bulunuyor. Salon dekorasyonunda koltuk takımı seçimi oldukça önemlidir. Resimdeki  klasik koltuk takımı modelini salon dekorasyonunda ve ofis dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Lüks koltuk takımınıza gelen misafirleriniz hayran kalacak.

metebronz mobilya salon takımı

metebronz mobilya salon takımı

Metebronz Mobilya Aksesuar Modelleri

Dekorasyonda mobilya seçimi kadar aksesuar seçimide oldukça önemlidir. Metebronz mobilya aksesuar modellerinde de bir çok seçenek bulunuyor. Sandalye modelleri,puf, sehpa, dresuar, aydınlatma, saat gibi bir çok mobilya aksesuarı Metebronz mobilya’da bulabilirsiniz.

 

Klasik dresuar modelleri Metebronz mobilya

Klasik dresuar modelleri Metebronz mobilya

Ankara, İstanbul, Irak, İngiltere, Bakü’de mağazaları bulunan Metebronz Mobilya dünyanın her yerine ürün gönderimi yapıyor. Kaliteyle gösterişi birleştiren firmanın ürünlerinden bir resim galerisi hazırladık, üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ