Kilim Mobilya Yemek Odası Takımları

Kilim Mobilya Yemek Odası Takımları


Sponsorlu Bağlantılar

Kilim mobilya ülkemizde büyük ilgi çeken mobilya markalarından başarılı tasarımları ve kalitesi ile herkesin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda.Kilim mobilya yemek odası takımları şık tasarımları kullanışlı özellikleri ile estetiği ve zarafeti bir arada birleştiriyor.Her eve ve mekana göre özel farklı bir çok ürünü iddialı modelleri ile 2015 yılına damga vuracağa benziyor.Garantili ürünleri çok seçenekli ürün yelpazesi ile her zevke ve bütçeye uygun tasarımları ortaya çıkarıyor.Evlerinizde dekoratif duruşu ve tasarımı ile kalitesini yansıtacak birbirinden şık yemek odası takımlarını kilim mobilya ile bulabilirsiniz.Uygun fiyatlara kaliteli yemek odası sunan kilim müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak profesyonelce hazırlanmış modern tasarımları bünyesinde sunuyor.

 

Kilim Mobilya Sude Plus Yemek Odası Takımı

Kilim mobilyanın 2015 yemek odası modellerinden birisi olan Sude plus yemek odası takımı zarif bir modeldir. Lake renginde olan kilim yemek odası takımı konsol ve kilim tv ünitesinde yer alan desenler ile farklı bir hava katılmıştır. Yemek odası takımı olarak tv ünitesi masa ve 6 sandalye şeklinde satılmaktadır. Dilerseniz buna ek olarak konsol vitrin ve gümüşlük ekletebilirsiniz. Kilim mobilyanın masasında ise ister açılır kapanır isterseniz sabit masa alabilirsiniz. Açılır kapanır masaya ek ücret ödemeni gerekmektedir. Tv ünitesinin arka panosunda yer alan bölmeli rafların olduğu bölüm oldukça şık görünümdedir. Gümüşlük alınırsa tv ünitesinden bağımsız olarak iki tarafa koyulabilir istenildiği taktirde başka bölümede eklenebilir. Kilim mobilya Sude plus yemek odası fiyatı 1947 Tldir. Eklenen ürünler için ek fiyat eklenecektir.

Kilim Mobilya Sude Yemek Odası Takımları

Kilim Sude Yemek Odası Takımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilim Mobilya Ayder Ceviz Yemek Odası Fiyatı

Kilim mobilyanın özel tasarımlarından olan Ayder yemek odası takımı ceviz ve krem renklerinden oluşmaktadır.  Konsol tv ünitesi ve vitrinin orta kapak bölümünde yuvarlak  camlı süslemelere yer verilmiştir. Tv ünitesinin arka panosuna ek olan gümüşlükte aydınlatma olarak led sistemi kullanılmıştır. Ayder tv ünitesi 4 çekmeceden oluşmaktadır. Tv ünitesinin uydu dvd koyma haznesi vardır. Tv ünite panosunun üst kısımda raflar bulunmaktadır. Gümüşlükte ise cam raflar ile cam kapalı gümüşlük yer almaktadır. 2 çekmece olan vitrininde üstü cam kapalı ve ışıklı raflar bulunmaktadır. Dilenirse konsol aynasıda vardır. Kilim mobilya ayder yemek odası takımı tv ünitesi, kilim yemek masası ve 6 sandalyeden oluşan fiyatı ise 4119 Tldir.

Kilim Mobilya Ayder Yemek Odası Takımları

Kilim Mobilya Ayder Yemek Odası Takımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilim Mobilya Kapadokya Yemek Odası Modeli ve Fiyatı

Eşsiz bir kilim yemek odası modeli olan Kapadokya yemek odası takımına adeta aşık olacaksınız.  Zarif kilim tv ünitesi hem göz kamaştıracak hemde kullanışı ile büyüleyecek. Tv ünitesinin altında yer alan zigon sehpa modeli şık ve kullanışlı bir görünüme sahip. Tv sehbasındaki 4 çekmece 2  farklı renkteki çekmeceler bütün eşyalarınızı sığdırabileceksiniz. Kilim tv ünitesi bölümünde 6 adet raf yer almaktadır. Konsol, vitrin ve konsol aynasında yer alan oymalı süslemeler takımın aseletini artıracak. Yüksek ayaklı olan dışa doğru eğri ayaklar farklı tarzda bir model hazırlayacak. Plazma, masa ve 6 sandalyenin fiyatı ise 4590 Tl kilim mobilyadan dilerseniz bu takımın diğer parçalarınıda ekletip aradaki fiyat farkını ödeyebilirsiniz.

Kilim Kapadokya Yemek Odası Takımları

Kilim Kapadokya Yemek Odası Takımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ