Kilim Mobilya Yatak Odası Takımları

Kilim Mobilya Yatak Odası Takımları


Sponsorlu Bağlantılar

Mobilyanın öncülerinden olan Kilim mobilya onlarca çeşit yatak odası modeli ile her kesime hitap ediyor. Yatak odası arayan çiftlerin aradığı tüm modelleri en uygun fiyat ile Kilim mobilyada bulabilir. Kilim mağazaları Türkiyenin dört bir yanından bulunmaktadır. Hem ucuz hem kalitenin adresi Kilim mobilyanın ürünlerinin incelemesini ve fiyatlarını sizin için araştırdık. 2015 kilim yatak odası modellerini inceleyebilirisiniz.

Kilim Mobilya Yatak Odası Takımı Sude Plus

Kilim mobilya Sude Plus Yatak odası takımı, Kilim mobilyanın sade ve zarif mobilya tasarımlarından birisidir. Kilim 2015 yatak odası modeli kolan Sude Plus yatak odası modelinin fiyatı 3190 TLdir. İki Kapılı Sürgülü Dolap + şifonyer + Ayna + 2 Komodin + Başlıktan olusmaktadır.

Sude plus yatak odası

Kilim Yatak Odası Takımları

 

Kilim Mobilya Ceviz Ayder Yatak Odası Takımı

Kilim mobilyanın özel yatak odası tasaırmlarından biri olan Ayder yatak odası takımı ceviz ve bej rengin birleşmesiyle estetik bir görüntü ortaya çıkarmıştır. Ahşap modern ayakları ile modern bir çizgisi vardır. Ayder yatak odasında kullanılan kulplar görünüme renk katmış modern bir yatak odası ortaya çıkarmıştır. Kilim yatak odası fiyatı 4790 TLdir. İki Kapılı Sürgülü Dolap + şifonyer + Ayna + 2 Komodin + Başlıktan olusmaktadır.

Kilim ayder yatak odası

Kilim Mobilya Yatak Odası Takımları

 

Kilim Mobilya Kapadokya Yatak Odası Modeli

Kapadokya Yatak Odası Kapili Sürgülü Dolap + Sifonyer + Ayna + 2 Komodin + Basliktan olusmaktadir.(2) Üç Kapili Sürgülü Dolap + Sifonyer + Ayna + 2 Komodin + Basliktan olusmaktadir. Fiyatı 4999 TLdir.

kapadokya yatak odası

2015 yatak odası takımları

 

Foça Yatak Odası Kilim Mobilya

Kilim mobilyanın Foça yatak odası modeli Iki Kapili Sürgülü Dolap + Sifonyer + Ayna + 2 Komodin + Basliktan olusmaktadir. Fiyatı 4990 TL dir.

foça yatak odası

2015 Yatak odası takımları ve fiyatları

 

Ayder Beyaz Yatak Odası Kilim Mobilya

Fiyatı 4.790 tldir.  Alti Kapili Dolap + Sifonyer + Ayna + 2 Komodin + Basliktan olusmaktadir.(2) Iki Kapili Sürgülü Dolap + Sifonyer + Ayna + 2 Komodin + Basliktan olusmaktadir.

ayder 2

Kilim mobilya yatak odaları

Kilim Yatak Odası Milas
Iki Kapili Sürgülü Dolap + Sifonyer + Ayna + 2 Komodin + Basliktan olusmaktadir. Fiyatı 3799 Tldir.

milas yatak odası takımları

Kilim mobilya yatak odası fiyatları

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ