Kilim mobilya koltuk takımı modelleri ve fiyatları

Kilim mobilya koltuk takımı modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Eviniz Sizi Yansıtsın

 

Yaşam alanları kişisel yaşantınızın bir parçasıdır, bu nedenle sizlere rahatlığı sunmanın yanı sıra göze de hitap etmelidir. Kilim Mobilya Koltuk takımları renk olarak, çeşit olarak ve de fonksiyonel olarak sizlere pek çok alternatifleri bir arada barındırmaktadır.

 

Koltuk Takımı Alımında Önemli Noktalar

 

Evimizin her alanı bizim için özeldir. Her bir odanın ayrı bir önemi vardır, alacağınız koltuk takımları da odanın önemi ve sizin kişiselliğinizi yansıtan modeller olması önemli bir noktadır. Bir diğeri de odanın şekli ve büyüklüğüdür. Bazı oda şekillerde ‘L tipi model’ çok yakışırken bazı odalarda ise geniş alan bırakmayıp odayı küçük gösterir. Kilim Mobilya Salon Koltuk Takımı seçimi yaparken, teflonlu kumaş veya kadife veya tüvit gibi kumaşlar tercih edilmelidir. Oturma odası koltuk takımlarındaysa viskon veya koton (pamuk) kumaş tercih edilmelidir. Oturma odası koltuklarında aranan özelliklerde fonksiyonel özelliklerdir. Misafirleriniz rahat etsin istiyorsanız ve kalabalık bir aile iseniz her türlü rahatlığı sağlayacak koltuk seçimi yapmanız gerekir.

 

Renkler yaşamlarımızı etkileyen bir unsurdur. Doğru bir renk seçimiyle yaşamlarınızı daha kaliteli duruma getirebilirsiniz. Örneğin; mavi ve tonları kişiye huzur veren, sakinleştiren renkler olduğundan dolayı oturması odası için doğru bir renk seçimi olacaktır. Yaşam alanlarınıza renk katmak sizleri mutlu ve keyifli günlere götürecektir.

Bunun yanı sıra Chester sevenler için Kilim mobilya chester koltuk takımları da mağazada ailelerle buluşuyor. Günümüzün koltuk modası olan chester koltuk takımlarını da mağazasında sergileyen firma hem güne ayak uyduruyor, hem de chester modeliyle beklentileri karşılıyor.

Kilim Mobilya Koltuk Takımı Fiyaltarı

Kilim Mobilya Koltuk Fiyatları bulabileceğiniz en uygun kalite-fiyat dengesine sahiptir. Her ailenin bütçesine göre ürünler bulunmaktadır. Çeşitli model ve renklerde koltuk takımları seçeneklerimiz mevcuttur. Kilim mobilya koltuk fiyatlarına yüzeysel olarak bir fiyat verecek olsak 4000 tl gibi fiyatlardan başladığını söyleyebiliriz.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ