Kelebek yatak odası takımları 2015

Kelebek yatak odası takımları 2015


Sponsorlu Bağlantılar

Mobilya devlerinden birisi olan Doğtaş mobilya Kelebek mobilya ile ortak olarak en eski mobilya firmalarından birinin daha sahibi oldu. Doğtaş mobilya ve kelebek mobilya birleşmedi ama Doğtaş mobilyanın etkisi kelebek mobilyayı olumlu yönde etkiledi. 2015 kelebek mobilya yatak odası modellerinde gözle görünür bir değişiklik var. Kelebek mobilyanın bir çok yeni tarzıda beraberinde getirdi. Kelebek mobilya keleksiyonların country yatak odası modeli 2015 yılında en fazla satılan ürünlerin başında. Kelebek yatak odası modelelrinde lake ve kahverengi dikkat çekiyor. Kendine has modeller üreten Kelebek mobilya genç yaşlı her gruba hitab eden yatak odası modelleri mevcut.

Kelebek Picos Yatak Odası Modeli

Kelebek picos yatak odası modeli kulpsuz modern görünümüyle lake rengi ve muhteşem karyola başlığıyla kelebek mobilya mağazalarında. Kelebek yatak odası fiyatı ise 5.147 Tldir.

Kelebek Mobilya Capulus Yatak Odası Modeli

Kahverengi ile camın muhteşem uyumu kelebek kendinden kulplu gardrop modeli ile kelebek mobilyanın modern yatak odası modellerinden bir diğeride Capulus yatak odası takımı. Gardrop kapaklarındaki ayna ve komindin üzerindeki tamberli siyah camı takımı çok havalı gösteriyor. Kelebek Yatak odası fiyatı ise 6.906 Tldir.

capulus yatak odası

capulus yatak odası

kelebek mobilya yatak odası takımı

kelebek mobilya yatak odası takımı

kelebek yatak odası fiyatları

kelebek yatak odası fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nigero Yatak Odası Takımı Kelebek Mobilya 2015

Kelebek 2015 yatak odası modellerinden biri olan Nigero yatak odası takımı lake ve meşe rengin muhteşem uyumu dikkat çekici. Fonksiyonel bir yatak odası modeli olan kelebek nigero yatak odası takımı estetik rüzgarını esiyor. Kelebek yatak odası modelinin fiyatı ise 5.193 Tldir.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ