Kelebek Mobilya Yemek Odası Takımları

Kelebek Mobilya Yemek Odası Takımları


Sponsorlu Bağlantılar

Vetton Yemek Odası Takımı Kelebek Mobilya

Kelebek yemek odası modellerinden vetton yemek odası modelinde beyaz lake ve ahşabın muhteşem uyumu dikkat çekici. İncelik ve zerafetin ön plana çıktığı kelebek yemek odası takımında yüksek ve çapraz zarif ayaklı konsol ve kitaplık dikkat çekiyor. Şık kelebek yemek masası ve kullanılan sandalye tasarımıda takımı tamamlıyor. 3 çekmece 2 kapaktan oluşan konsolda kullanılan raylar ve menteşelerde stoplama sistemi kullanılmıştır. Buda hem kaliteyi arttırıyor hemde daha üzün süre kullanmamızı sağlıyor. Kelebek yemek odası fiyatı ise 474 x 9 = 4.262Tldir.

Retro Yemek Odası Kelebek Mobilya

Kelebek mobilyanın retro mobilya tarzından birisi olan quenn yemek odası takımı zarif ayak yapısı ile dikkat çekiyor. Konsol ayakları ve kelebek yemek masası ayaklarını muhteşem gömme kulplar ile tamamlanan quenn yemek odası takımı masanın kenarları ova olması farklı bir hava katıyor. Konsolda üç çekmece ve iki kapaklı dolap haznesi bulunuyor. Sandalye modelinde kullanılan ayaklar ise konsol ve masa ile uyumu dikkat çekici. Kelebek yemek odasında kullanılan kapaklar ceviz rengi ve koyu renk olarak iki alternatif bulunduruyor. Kelebek quenn yemek odası fiyatı 361 x 9 = 3.249 tldir.

kelebek mobilya quenn yemek odası

kelebek mobilya quenn yemek odası

quenn yemek odası takımı kelebek

quenn yemek odası takımı kelebek

retro yemek odası

retro yemek odası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kelebek Yemek Odası Takımı Epius

Kelebek mobilyanın modern yemek odası modellerinden birisi olan Epius yemek odası takımı zarif modern görünümü ile dikkat çekiyor. Konsol ve vitrinde yan tarafın bazanın devamı olan görüntüsü oldukça hoş. Kelebek yemek odasında kullanılan kulp modelide takımı tamamlıyor. Vitrin ve kelebek gümüşlükte kullanılan camlar ise tamberli cam.  Masa ile kelebek mobilyanın tüm sandalye modellerinde olduğu gibi yine tamamlayıcı görebini yapıyor.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ