Kelebek Mobilya Tv Ünite Modelleri

Kelebek Mobilya Tv Ünite Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Bugün mobilyayabakış olarak kelebek tv ünite modellerini inceleyeceğiz. Bildiğiniz üzere mobilya sektörünün devlerinden birisi olan kelebek mobilya kaliteli ve taksitli fiyatlarıyla gayet makul bir mobilya firmasıdır. Türkiyenin bir çok şehrinde mobilya mağazası bulunmaktadır. Bizlerde size kelebek tv sehpa modellerini ve fiyatlarını inceyen bir yazı yazdık. Galerileri inceleyip karar verebilirsiniz.

Kelebek Mobilya Varuna Tv Ünitesi
Kelebek mobilyanın şık tv ünite modellerinden birisi olan Varuna tv sehpası lake ve muhteşem ceviz rengin uyumuyla hoş bir görüntüsü var. Kullanış olarak ise 3 tane çekmecesi bulunan tv ünitesinde duvara bağlanan 2 adette küçük kapaklı dolabı bulunuyor. Kelebek mobilya tv ünite modellerinde kullanılan menteşe ve raylar stoplama mekanizması bulunmaktadır. Maksimum karta 9 taksit olan tv ünite fiyatı ise 238 x 9 = 2.142 Tl’dir.

Kelebek Loko Tv Ünitesi

Kelebek Tv ünite modellerinden bir diğeri ise loko tv ünitesi. Kitap okumayı sevenlerin genelde tercih ettiği tv ünitesi sayesinde tv ünitesi ve kitaplığınızı bir arada kullanmayı sağlayabilirsiniz. Tv sehba modelinde yer alan kütüphane rafları sayesinde kitaplarını koyacak yer aramak için uğraşmayacaksınız. 2 boyutta olan loko tv üniteleri düşer kapaklı ve çekmece hazneleri sayesinde kullanış yönünüylede çok amaçlı bir tv ünite modeli.Kelek mobilya tv ünite fiyatı ise 116 x 9 = 1.043 Tldir.

Kelebek Mobilya Tv Ünitesi Plebe

Kelebek mobilyanın bir diğer tv ünite modelide Plebe tv ünite modelinde bas aç mekanızmalı Tv ünitesi kapaklı bölümü yer almaktadır.Muhteşem renk uyumuyla sarı ve cevizin birleşimiyle depolama hazneside bulunan akıllı pufun içine bir çok şey koyulabilir, tv ünitesinin yanında yer alan büfe tv ünitesinin yanından alınıp başka bölümüde koyulabilir. İstediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Plebe tv ünitesi fiyatı ise 135 x 9 = 1.211 Tldir.

kelebek mobilya tv ünitesi

kelebek mobilya tv ünitesi

kelebek tv ünitesi fiyatları

kelebek tv ünitesi fiyatları

plebe tv ünitesi

plebe tv ünitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ