Kelebek Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Kelebek Genç Odası Takımları ve Fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Mobilyanın öncü firmalarından birisi olan Kelebek mobilyanın birbirinden şık genç odası takımlarını mobilyaya bakış ile inceleyeceğiz. 2015 yılına iddaalı bir giriş yapan Kelebek mobilya şık ürünleriyle dikkat çekiyor. Her kesime göre mobilyaları bulunan Kelebek country genç odası ise favori ürünlerden birisi. Kelebek mobilya anlaşmalı kredi kartlarına ise peşin fiyatına tam 9 taksi yapıyor. Sizler için Kelebek genç odası takımlarını inceleyip fiyatlarını aldık.


Kelebek Mobilya Lidor Genç Odası Takımı 

Kelebek mobilyanın 2015 yılı tasarımlarından olan Lidor genç odası takımı modern çizgisi ile gençlerin dikkatini çekiyor. Masif kulpları hoş bir görüntü katılan Lidor genç odası takımında iki adet komidin ile eşyaları koyacak yer sıkıntısı çekmeceyeksiniz. Gençlerin rahat ders çalışabilecekleri çalışma masası ve çalışma masasında çekmecede daha estetik bir görüntü ortaya çıkarıyor. Kelebek genç odası takımında kullanılan sarı çizgiler karizmatik gösteriyor. Göz yormayan ve kullanışlı bir genç odası takımı olan Lidor genç odası takımının fiyatı ise 333 x 9 = 2.995tl. Ayrıca anlaşmalı bankanın kredi kartına 9 taksit imkanıda Kelebek mobilyada.

Kelebek genç odası takımı

Kelebek genç odası takımı

Lidor genç odası kelebek mobilya

Lidor genç odası kelebek mobilya

Kelebek Mobilya İkorro Genç Odası Modeli

Kelebek mobilyanın Ikorro genç odası modelinde pembe ve beyazın muhteşem uyumu genç kızlarımıza kendini hayran bırakıyor. 2015 yılında Kelebek mobilyanın en fazla sattığı genç odası modeli olan İkorro genç odası takımı iç acıcı renkleri ve kullanıllışlığı ile genç kızların odalarını mükemmel bir yer yapıyor. Çalışma masası ile uyumlu muhteşem sandalyesi ile sandıklı başlı odanın her zaman toplu olmasını sağlıyor. Bazada yer alan parçalar komple kumaş kaplaması yer almaktadır. Kelebek mobilya genç odası fiyatı ise 408 x 9 = 3.671 Tl’dir.

Kelebek mobilya genç odası fiyatları

Kelebek mobilya genç odası fiyatları

İkorro genç odası takımı

İkorro genç odası takımı

Kelebek Mobilya Nigero Genç Odası
Kelebek mobilyanın ürettiği genç odası takımlarından bir diğeride Nigero. Country tarzı genç odası modeli naturel duruşu ile sakin bir yaşamortaya çıkarıyor. Gençler tarafından çok tercih edilen bir genç odası olan Nigero çekmeceli çalışma masası gençlerimizin hayatına kolaylıklar sağlıyor. Lake ve meşe rengin kullanıldığı Kelebek country modelinde huzur ve estetik ön plana çıkıyor. Karyola modelinde ise hem ahşap hemde kumaş yer almaktadır. Yatak başlığında kullanılan döşemede silinebilir. Gardropta kullanılan kapak sayısıda dilenirse artırılabilir. Kelebek mobilyanın ürettiği Nigero genç odasının fiyatı ise 454 x 9 = 4.082Tldir.

country genç odası

country genç odası

kelebek country

kelebek country

country mobilya

country mobilya

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ