Kaşmir Halı yolluk modelleri

Kaşmir Halı yolluk modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Kaşmir Halı yolluk modelleri, özellikle mutfak, koridor ve yatak odaları için rahatlıkla tercih edilebilir. Kaşmir halı yolluk modelleri arayışındaysanız Kaşmir Halı’nın 2016 ve 2017 koleksiyonlarındaki tüm halı desenlerini yolluk boyutunda tercih edebilirsiniz.

Kaşmir halı, toz ve leke tutmaz özelliğini kesme yolluklar üzerinde de kullanmaya başladı. Birbirinden şık desenlerin yer aldığı kesme yolluk modellerini Kaşmir Halı satış noktalarından alabilirsiniz.

 

80-150 Boyutunda Kaşmir Halı Yolluk Modelleri ve Fiyatları

80cm x 150cm yolluk boyutu en küçük yolluk boyutudur. Yolluklar bu boyuttan başlayıp 450cm boyutlara kadar çıkabilmektedir. Kaşmir halının yeni sezon koleksiyonunda yer verdiği tasarımların hepsinde 80cm x 150cm boyutunda yollukları bulabilirsiniz. Yolluklar için başlangıç boyutu olan bu özellikteki halılar 149 TL fiyattan başlamaktadır.

 

100-300 Boyutunda Kaşmir Halı Yolluk Modelleri ve Fiyatları

100cm x 300 cm en uzun yolluk boyutudur. Genellikle koridorlar için tercih edilmektedir. Eğer uzun bir mutfağınız varsa, mutfak için de tercih edebilirsiniz. Yatak odaları için bundan biraz daha kısa boyutlarda 3lü kombinler yapılabilmektedir. 100cm x 300cm yolluk fiyatları 649 TL’den başlamaktadır. Desenine göre fiyat değişikliği görülebilir.

 

Kesme Yolluk Modelleri

Kesme yolluklar ile sabit ölçülere bağlı kalmadan ihtiyacınız olan tüm boyutu santimine kadar kestirebilmek imkanına sahip olursunuz. Kaşmir halı kesme yolluk genişlikleri 80 cm’den başlamaktadır ve cm’e göre kesilmektedir. Santim fiyatı 0,95 TL’dir 80-100 cm fiyatı da 95 TL olarak satılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ