Kanepe modelleri ve fiyatları

Kanepe modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Kanepe modelleri ve fiyatları hakkında en güncel bilgileri sizler için derledik. Kanepeler uzun yıllardır evlerimizde bir kurtarıcı olarak kullanılmaktadır. Yatak olabilen özellikler ve sandık bölümleri ile depolama imkanı sunan kanepe modelleri ve fiyatları ile ilgili araştırmalar yaptık.

Kanepe modelleri, uzun yıllardır yatak olabilen özelliklere sahiptir. Ancak, son zamanlarda modern tasarımlar kanepelerle de buluştu ve çeşitli tasarımlardan oluşan kanepeler üretilmeye başlandı. Salonlarda farklı koltuk kombinleri yapmayı tercih edenler için için tek olarak satılabilen 3lü veya 2li kanepe seçenekleri oldukça fazla. 2017 kanepe modellerinde en fazla mavi ve pastel tonda renkler kanepe alacaklar tarafından tercih edileceğe benziyor.

Ekonomik Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Ekonomik kanepe modelleri genellikle günlük oturma odalarında veya misafir yatak odalarında tercih edilmektedir. Ekonomik kanepe ihtiyacınız varsa, çeşitli renk ve tasarımlardan oluşan bu kanepeleri 600 TL’den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz. Ekonomik kanepe modelleri genellikle yatak olabilmektedir ve alt bölümünde depolama alanı sunan sandık kısmı yer almaktadır.

Lüks Kanepe Modelleri

Lüks kanepe modelleri misafir salonlarında berjerler ile farklı bir kombin yapmak isteyenler için tercih edilmektedir. Komple takım olarak tasarlanmış bir koltuk istemiyorsanız farklı tasarıma sahip kanepe ve berjlerleri alarak kendi zevkinize uygun kombin yapabilirsiniz.

Yatak Olabilen Kanepelerin Rahatlığı

Tek kanepe satın almayı planlıyorsanız mutlaka yatak olabilen kanepe almanızı öneririz. Yatak olabilme özelliği sayesinde misafirlerinize yatak imkanı sunabilirsiniz. Ayrıca, yatak olabilen kanepelerin altındaki sandık kısmına misafirleriniz için yorgan yastık gibi malzemeleri depolayabilirsiniz. Yataklı kanepe modelleriyle gelen misafirlerinize konforlu bir yatak yapabilirsiniz. Yine bu çekyatlı kanepelerin alt kısımları sandık gibi olduğundan bir çok eşyanızı koyabilirsiniz. Kanepe alacaklar tarafından en fazla tercih edilen modellerin başında çekyatlı kanepe modelleri geliyor.

 

Sizler için kanepe modelleri 2017 tasarımlarından oluşan galeri hazırladık. Umarım aradığınız modeli bulabilirsiniz.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ