İtalyan mobilya modası Voga mobilya

İtalyan mobilya modası Voga mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

1979 yılında kurulan Voga mobilya geçmişten günümüze hızla büyüyor. 2014 yılından itibaren hızlı büyüyen mobilya markası Voga mobilya özgür yaşam alanlarını koruyan firma yemek odasından, genç odasına, koltuk takımdan, yatak odasına bir çok farklı mobilya tasarımı bulunuyor. El işçiliği ile teknolojinin gelişimini birlikte kullanan Voga mobilya İtalya’dan özel getirttiği lake boyalar ile mobilya tasarımlarını sanata dönüştürüyor. Ankara Akyurt mobilya fabrikası olan ve tüm mobilya üretimini ve tasarımını burada yapan Voga mobilya mağazalarından satışa devam ediyor.

Voga mobilya yemek odası tasarımları modern çizgide tasarlanan lake renklerin ağırlıklı olduğu İtalyan mobilya tarzına benzeyen tasarımlardan oluşuyor. Şık ve kullanışlı yemek masası sandalyeler ile tamamlanarak kullanışlı konsol modelleri ve Voga mobilya tv sehpaları ile kullanışlı yemek odası modelleri bulunmaktadır. Dilerseniz tv sehpası yerine Voga mobilya tv ünitesi modellerinide tercih edebilirsiniz. Son yıllarda Voga mobilyanın en fazla sattığı ürünler arasında tv ünite modelleri yer almaktadır.Yatak odası modellerini mağazalarında ve fuarlarda tanıtan Voga mobilya modern yatak odası tasarımları ile şık tasarımı ve estetik görünümü ile geniş yaşam alanları sunarak kullanışlı mobilya tasarımları sunmuştur. Firmanın modern ve avangard yatak odası tarzda modelleri bulunmaktadır. Uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli yatak odası modelleri üreten Voga mobilya özel modeller ve tasarımlar için sizleri mağazasına davet ediyor.Voga mobilyanın koltuk takımı tarzlar yine modern ve avangard koltuk tasarımları. Konfor sizin için öneliyle şık görünümlü bir koltuk arıyorasanız aradığını oturma grupları ve koltuk takımları Voga mobilya’da. Konforlu ve güzel bir evde uzun yıllar kullanacağınız koltuk modeli tasarımları Voga mobilyada bulabilirsiniz.Çocuklarımızın hayal dünyaları bizden daha geniştir. Hepsinin hayal ettiği huzur dolu bir oda vardır. Sizde evlatlarınızın hayallerindeki odalarına Voga mobilya genç odası modelleriyle kavuşturabilirsiniz. Çocuklarınızın huzurla zaman geçireceği, onları mutlu edecek genç odası modelleri Voga mobilya mağazalarında.

 

Her kesime hitap eden mobilya modelleri, renkleri ve kumaşları olan Voga mobilya genellikle modern mobilya tasarımları üretsede bir çok farklı model üretiyor. Voga mobilyanın sloganı ise  “Sadece hayal et” mobilyada hayal ettiğiniz her şeyi Voga mobilya ile rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Voga mobilya sadece Türkiye’de değil yurt dışında da bulunan mağazalarıyla gelen talepleri karşılamaya çalışıyor. Ankara, İstanbul, İzmir ve Eskişehirde bayilikleri bulunan Voga mobilya Azerbaycan ve Moskova mağazalarıyla hizmet veriyor.  Voga mobilya modellerinden oluşan galeri hazırladık umarım aradığınız modeli bulabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ