İstikbal Yemek Odası Modelleri

İstikbal Yemek Odası Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

İstikbal Perla Yemek Odası Takımı
İstikbalin country yemek odası tarzında modellerinden birisi olan perla yemek odası takımı opak lake rengiyle hoş bir görünümü vardır. Panolu ve vitrinli tv ünitesi son derece şık ve zariftir. Tv ünitesinde kullanılan yüksek ve zarif ayak modeli konsol ve vitrinde de aynı ayak modeli kullanılmuştur. Vitrin ve tv ünitesinde kullanılan camlar tamperli camdır. Evinize country rahatlığını geitren istikbal görsellik ve kullanış olarak şık panel mobilyayı zarif porselen kulplar ile aksesuar olarak kullanılmıştır.

İstikbal Panel Mobilya Resital Yemek Odası Takımı
İstikbalin klasik yemek odası ürünlerinden birisi olan Resital yemek odası takımı avangard tarzıyla dikkat çekiyor. Vitrin çercebinde aydınlatma sistemi görselliğe önem verildiğini gösteriyor. Renk ve model olarak özel bir yapısı olan Resital yemek odası takımı kapaklardaki süslemeler dikakt çekiyor. Cam kapaklarda ve ağaç kapaklarda da yer alan aynı modifler kulplar ile uyumlu bu uyuma vitrin ve konsolun ayak kısmında bulunan baza diye tabir edilen kısımın modif uyumu eşlik ediyor. Zarif yüksek ayakları temizliği kolaylaştırıyor. Normalde 6 kişinin kullanabildiği İstikbal yemek masası açıldığı zaman 8 kişi rahatlıkla yemek yiyebiliyor. Büfe içerisinde kaşıklık bölümü kullanımı oldukça kolaylaştırıyor.

Silva Yemek Odası İstikbal Mobilya
Panel mobilya tarzlarından biri olan Silva yemek odası takımı muhteşem renk uyumuyla dikkat çekiyor. Fildişi ve ceviz rengin muhteşem uyumu Silva yemek odasında ortaya bir kez daha çıkıyor. Silva yemek masasının çapraz ayakları tamamen ağaçtan yapılmıştır. İstikbal tv ünitesinde hem görsellik öne planda hemde fonksiyonel çekeceler kullanım alanını artırmış. Camlar ilede zarif görünüm ortaya çıkmıştır. Metal kulplar kullanılmıştır. Şömineli tv ünitesi modeli kullanılmıştır. Masada açılır kapanır masa kullanılmıştır ve kullanılan sandalye ayakları masa ayaklarıyla uyumludur. Son derece moda bir sanldalye modeli kullanılmıştır. İstikbal yemek odası fiyatı ise peşin 5.697,00 Tl bonus karta peşin fiyatına 9 taksit yapılmaktadır. Diğer banka kartlarına ve + taksit için ek ücret alınmaktadır.

silva yemek odası takımı

silva yemek odası takımı

konsol kaşıklık sistemi

konsol kaşıklık sistemi

 

 

 

 

 

 

Tuana Yemek Odası Takımı İstikbal Mobilya

İstikbal mobilyanın E1 standartlarında kaliteden ürettiği sizin için en sağlıklı ve kanserojen olmayan maddeden üretilen İstikbal Tuana yemek odası takımı. Zarif yemek odası takımlarında biriside tuana yemek odası modeli 2015 istikbal yemek odası takımlarından olan ve muhteşem renk uyumlu tv sehbası görenleri kendisine hayran bırakıyor. Açılır kapanır masası sayesinde 6 kişilik masa ihtiyaç olduğunda 8 kişilik olabiliyor. Zarif vitrini ve büfesinde led aydınlatma sistemi kullanılmaktadır. Metal kulpar ise farklı bir tarz getiriyor.

2015 istikbal konsol modelleri

2015 istikbal konsol modelleri

istikbal mobilya konsol

istikbal mobilya konsol

istikbal yemek masası

istikbal yemek masası

tuana yemek odası takımı

tuana yemek odası takımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ