istikbal salon takımı yeni modelleri

istikbal salon takımı yeni modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

 

Bazı günler diğer günlerden daha keyiflidir. Bu günlerden hemen sonra o sıradan günler gelir. O bildik pazatesiler,salılar,çarşambalar… İstikbal mobilya sizelere bu sıradan günlerde de rahatınıza değer veriyor. Sırada anların öyle huzurlu ve keyifli olduğu koltuk takımları ve kanepeleri üretiyor ki. Bu sene , evinizdeki belkide en önemli iki noktaya İstikbal yoğunlaştı. Günün yorgunluğunuzu atarak bitirdiğiniz yerlere ve güne sıcıcık bir kahve ile başladığınız yerlere kanepe ve koltuk takımlarına…

Günün yoğunluğundan sıyrılıp, kendinize vakit ayırma zamanını geldi. İster arkadaşlarınızla vakit geçirin,ister ailenizi ağırlayın.. İsterniz elinize bir kitap alın ve kendinizle başbaşa kalın.İstikbal oturma grupları’nda sadece rahatınıza bakın. Yerinden oynatmaya gerek kalmadan yatak olabilen İstikbal’in zero wall teknolojili salon takımlarınızda misafirlerinizi rahat rahat ağırlayın ; evinizde kedininize yer açın.

İstikbal Romance Salon takımı modeli ve fiyatı

İstikbal mobilya Romance salon takımları serisini tasarlarken tatlı bir yaz akşamının en güzel mavisini koltuk takımına döşemeyi isteyerek tasarlamıştır. Ahşabın en kalitesini, bulutların en saf beyazına boyanmıştır. İstikbal romance koltuk takımında kadife yumuşaklığı ile romantizmi evinize getirmiştir. İstikbal mobilya’da Romance serisinin yemek odası modelide bulunmaktadır.

İstikbal country salon takımı Perla

İstikbal’in country tarzı salon takımı olan Perla modeli salonlarlarınıza country tarzını getirecek. Ahşap ayakları ve silinebilen kumaşı ile evinize rahatlığı da getirecektir. İstikbal country salon takımının fiyatıda oldukça uygundur.

Armada Salon Takımı Modeli

Göz alıcı renklerin muhteşem uyumu ile tasarlanan Armada salon takımı modeli modern çizgiler ile bir araya geldi. Yerden yüksek ayakları, silinebilir kumaşı ile evinize İstikbal kaliyesiyle rahatlığı getiren Armada, kendi hikayenizi yazmanız için sizi bekliyor. Koltuk takımında kullanılan kumaş özel bir modeldir.

Roslayn Koltuk takımı istikbal

Salon takımı modelinde 2016 moda rengi olan mercan ve mavi rengin uyumu İstikbal’in Rosalyn modelinde bir arada kullanılmıştır. Yumuşacık kaplaması ile Rosalyn, tam da aradığınız takım. Rosalyn sizi hem rahat ettirecek hemde misafirlerinize kendini sevdirecek koltuk takımı modeli.

İstikbal Chester tarzı koltuk takımı Silva

Koltuk takımlarında chester tarzı hanımların son yıllarda en fazla istediği tarzlar arasında. İstikbal mobilyanın bunu göze alarak çıkardığı Silva salon takımıda sarı ve kahverenginin eşsiz uyumu ile chester farklı bir tarza doğru gidiyor. İstikbal mobilyanın ortaya çıkardığı silva chester koltuk takımı modeli kapiyone ugulası ile zamana değer verenleri İstikbal mağazalarına bekliyor.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ