İstikbal Panel Yemek Odası Modelleri

İstikbal Panel Yemek Odası Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

İstikbal Panel Yemek Odası Diva

İstikbal yemek odası modellerinden biride diva yemek odası takımı istikbal panel mobilya tasarımlarından biri olan mobilya modelinde parlak lake rengiyle uyumlu renkte tasarlanmıştır. Yemek odasında kullanılan kulp modelinde parlak taşlar yer almaktadır. Konsol vitrinde üst köşelerinde kulp ile uyumlu parlak taşlı süslemelere yer verilmiştir. Vitrin gümüşlük konsol ve istikbal yemek masası ile birlikte 2 adet sandalyeden oluşan istikbal yemek odasının fiyatı son derece uygun olduğu bir üründür.

Aspendos Yemek Odası Modeli ve Fiyatı

İstikbal mobilyanın özel ürünlerinden birisi olan Aspendos yemek odası takımı aspendos tv sehbası ve aspendos orta sehpa modeli ile evlerin vazgeçilmez mobilya tarzlarından biri oldu. Aspendos konsol modeli son derece zarif ve kullanışlıdır. Konsolda bulunan her kapağın içinde birer adet raf koyulmuştur. Gövde ve kapaklar farklı renkte uyumlandırılmış ve kapak ortasından kalın çizgi şeklinde başka desen renk kullanılmıştır. Uzunlamasına olan zarif kulp kullanılmıştır. Konsol üzerinde ayna yer almaktadır. İstikbal masa modeli olan aspendos masa orta bölüm kitabeli dediğimiz açılır kapanır masa olarak tasarlanmıştır. Sır kısmı döşeme olan sandalye modeli yemek odası takımıyla çok uyumludur. Gümüşlükte ise bir adet ahşap kapak bir adet ise cam kapak kullanılmıştır. Aydınlat sistemide yemek odasında yer almaktadır. Stoklarla sınır olan bu yemek odası modelini istikbal mağazalarında bulabilirsiniz.

İstikbal Eva Yemek Odası Takımı 

İstikbal eva yemek odası takımı zarif modern yemek odası modellerinden birisi. Yılın mobilya trend rengi kullanılan istikbal yemek odası takımı evinize farklı bir tarz ile beraber huzur getirecek. İstikbal yemek odası konsolunda farklı iki renk kullanılmıştır. Masada konsolda kullanılan renkler ve aynı tarzda ayaklar birbirlerini tamamlamıştır. Eva yemek odası takımının zarif sandalyesi dikkat çekici. Sandalyede kullanılan üç farklı desen görenleri kendine hayran bırakıyor.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ