İstikbal mobilya genç odası modelleri

İstikbal mobilya genç odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Yorucu geçen bir günün tüm yorgunluğunu çocuklarınız odalarında atar. Uyurken, ders çalışırken, arkadaşlarıyla zaman geçirdikleri alan olan genç odası oldukça önemlidir. Genç odası dekorasyonunda ise en önemlisi mobilya seçimidir. Genç odası mobilya seçiminde bir çok önemli detay bulunuyor. İstikbal mobilya genç odası modellerinde erkek ve kız genç odası modellerinde bir çok çeşit bulunuyor. Firma yeni tasarımlarını mağazalarında yerini almaya başladı. 2017 İstikbal genç odası modellerinde bir çok yeni tasarım bulunuyor. Ayrıca İstikbal mobilya ürettiği genç odası takımında daha alternatifler bulunuyor. Örneğin Arya genç odası modelini beğendiniz bu tasarımın hem kapaklı gardırop modeli hemde sürgülü gardırop modeli bulunuyor.

Çocukluktan çıkıp gençliğe girenler için kendilerini daha özgür ve rahat hissedecekleri birbirinden renkli tasarımları ve özel dekorasyonları ile istakbal genç odaları gençler için özel tasarımları ile gereksizlikten kaçınılarak gençlerin isteklerini karşılayan tasarımlara imza atıyor.

Gençler için sağlık ve rahat yatakları ile dizayn edilen gün boyu yaşadıkları yorgunlukları atabilecekleri sahipleneceği dizaynlar sunuyor.Renkli tasarımları ve ilginç modelleri ile her türlü zevke göre çeşitli ürün seçenekleri bulabileceğiniz gençler için hem eğlenip hemde ders çalışabilecekleri çok kullanışlı bir alan sunuyor.Gününün büyük bir kısmını geçirecekleri bu oda seçimini gençlere yaptırırsanız odalarını daha çok benimseyip sahipleneceklerdir.Gün boyu kaybettikleri enerjilerini geri kazanacakları rahat yatakları ve renkli genç odası tasarımı ile güne daha dinamik ve neşeli başlarlar.Eşyalarını rahatlıkla yerleştirebileceğimi geniş sandıklı yatakları ile eşyalarını yerleştirebileceğini geniş hacimli dolapları,komodini ,konsolu ve ders çalışma masası ile günlük hayatında yardımcı olabilecek kaliteli ve sağlam genç odaları istikbal mobilyada.Sağlam dayanıklı yapısı ile istikbal mobilya gençlerin uzun yıllar kullanabileceği şık genç odalarını tasarlıyor.İsterseniz kahraman,pilot,kaptan,barbie gibi birçok karaktere göre çeşitli genç odasını tercih edebilirsiniz.Birbirinden şık ve kaliteli istikbal genç odası takımlarını galerimizde bulabilirsiniz.

2017 İstikbal Mobilya Genç Odası Modelleri

İstikbal mobilyanın 2017 genç odası modellerinden olan Vintage şık tasarımı ve tercih edilen renkle zarif bir genç odası takımıdır. Vintage genç odası modelinin karyola başlığında kumaş kaplama tasarımı ayak ucu bölümünde ise kulp modeli ile tamamlanmıştır. Zarif ve kullanışlı çalışma masası, trend komodin tasarımı ve gardıroptan oluşan tasarımın gardırop modelinin içinde çekmeceli bölümde bulunumaktadır. İstikbal mobilya Vintage genç odası fiyatı 2,731 Tl.

2017 İstikbal mobilya genç odası modelleri

2017 İstikbal mobilya genç odası modelleri

İstikbal Mobilya Kız Genç Odası Modelleri

Prenses kızlarınız hayallerinde ki odalarına İstikbal mobilya modelleri ile kavuşuyor. Birbirinden şık genç odası modelleri üreten istikbal mobilya kız çocukları için ürettiği Sweety genç odası takımıyla beyazın sadeliği ve kapaklardaki pembe motiflerle farklı bir tasarım ortaya koymuş. Üründe torna ayak tercih edilmiş ve geometrik şekiller kullanılmış. Sweety genç odası modelinde bir çok parça bulunuyor. İstikbal mobilya kız genç odası fiyatı 2,731 Tl.

İstikbal mobilya kız genç odası modelleri

İstikbal mobilya kız genç odası modelleri

İstikbal Mobilya Arabalı Genç Odası Modelleri

Arabalı genç odası modelleri küçük erkek çocuklarının hayallerinde olan bir tasarım. İstikbal mobilya Rally genç odası modelinin beyaz ve kırmızı iki alternatifi bulunuyor. Karyola modelinde tekerlek, jant ve kapı bulunuyor. Kumanda ile kontrol edebileceğiniz ışık ve ses kontrolü yapabiliyorsunuz. Genç odası modelini kullanan çocuklarınız gerçek bir arabada gibi hissedecek ve odalarında zaman geçirmekten mutlu olacaklar. İstikbal mobilya Rally genç odası fiyatı 2,468 Tl.

İstikbal mobilya arabalı genç odası modeli

İstikbal mobilya arabalı genç odası modeli

İstikbal Mobilya Gold Genç Odası Modeli

İstikbal mobilyanın şık ve kullanışlı bir diğer genç odası modeli olan Gold tasarımı kapaklarında kullanılan çıta detayları ile dikkat çekiyor. Gold genç odasının çalışma masası, gardırop, komodin ve şifonyer modelindeki çıta tasarımları farklı bir hava katmış. Gardırop modelinin orta kısmında aynalı bir tasarım bulunuyor, dilerseniz sürgülü alternatif modelide bulunuyor. Gold genç odası takımının sürgülü gardırop modelinde ise büyük bir aynalı modelde bulunuyor. İstikbal mobilya genç odası fiyatı 2,625 Tl.

İstikbal mobilya gold genç odası modeli

İstikbal mobilya gold genç odası modeli

İstikbal Mobilya Ranzalı Genç Odası Modelleri

Çok çocuklu aileler oda sıkıntısı çektiklerinde imdatlarına ranza modelleri yetişiyor. İstikbal mobilya trend genç odası modelinde ranza alternatifide bulunuyor. İstikbal mobilya genç odası ranza tasarımı oldukça şık ve kullanışlı. Bu genç odası modelinde iki alternatif bulunuyor, dilerseniz sürgülü veya kapılı model bulunuyor.  İstikbal mobilya ranzalı genç odası fiyatı 2,834 Tl.

İstikbal mobilya ranzalı genç odası modelleri

İstikbal mobilya ranzalı genç odası modelleri

İstikbal Mobilya Genç Odası Fiyatı

Perla modelinin tüm ürünleri İstikbal mobilyanın en fazla talep gören ürünlerinden oldu. Perla genç odası modelinde beyazın sadeliğini ve şıklığını çocuğunuzun odasında hissedecek. İstikbal mobilya genç odası modeli fiyat olarakta oldukça uygundur. Ekonomik fiyatı ve şık tasarımı ile oldukça fazla tercih edilen bir model olan İstikbal mobilya genç odası fiyatı 1921 Tl.

İstikbal mobilya perla genç odası modeli

İstikbal mobilya perla genç odası modeli

İstikbal Mobilya Flora Genç Odası Takımı

Genç odası modellerin çocuklarımızın hayal dünyaları geniş olduğundan dolayı pastel tonların kullanılacağı huzur dolu bir alan olması gerekir. İstikbal mobilya Flora genç odası takımında bir çok farklı renk tonu bulunuyor. Pastel renk tonlarının kullanıldığı genç odası modelinde retro tarzı ayak yapısı dikkat çekiyor. İstikbal mobilya Flora genç odası fiyatı 2,835 Tl.

İstikbal mobilya Flora genç odası modeli

İstikbal mobilya Flora genç odası modeli

İstikbal Mobilya Arya Genç Odası Modeli

İstikbal mobilya Arya genç odası modeli çiçek motifler ve led aydınlatma ile görsel olarak oldukça farklı bir tasarım ortaya çıkmıştır. Lükens ayakların kullanıldığı genç odası modeli genç kızların çok seveceği bir tasarıma sahiptir. Sizde İstikbal mobilyanın modern genç odası takımı olan Arya modelini çok beğeneceksiniz. İstikbal Arya genç odası fiyatı 3150 Tl.

İstikbal mobilya Arya genç odası modeli

İstikbal mobilya Arya genç odası modeli

 

Modern ve şık tasarımları ile gençlerin hayran olacağı hayal dünyalarını geliştirecek ileride mesleklerini seçmelerinde yön belirleyecek kızlar ve erkekler için sade canlı renklerin kullanıldığı rahatlığı ve konforu ile dinlenebilecekleri özel baza ,komodin,çalışma masası ve gardolabı ile gençlerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacağı gereksizlikten kaçınarak dizayn eden istikbal mobilya gençlerin sahipleneceği ve benimseyeceği genç odaları üretmeye devam ediyor.Ailelere uygun fiyatlı kaliteli ürün seçenekleri sunan istikbal genç odaları gençlerin rahatlığı ve hayal dünyasına göre tasarlanmıştır.Gençlerin kendi odalarında geçireceği keyifli zamanları geçireceği bir ortam yaratmaya devam etmektedir.Her yaşa uygun genç odaları vardır olgun genç odaları genellikle daha sade ağırlıklı dizayn edilmiş çocuk genç odaları ise gençlerin hayal dünyalarını geliştirecek canlı renkler ve karakterler kullanmıştır.

İstikbal mobilyanın 2017 yılına damga vuracak onlarca farklı genç odası tasarımları bulunuyor.  Bizde 2017 yılına damgasını vuracak en şık genç odası modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. İstikbal mobilya genç odası modellerini üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

 

Çilek mobilya genç odası modelleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ