İpek Mobilya Yemek Odası Modelleri

İpek Mobilya Yemek Odası Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

İpek Mobilya Retro Yemek Odası

İpek mobilyanın 2015 özel tasarımlarından birisi olan Ayda yemek odası takımı şık ve zarif görünümüyle dikkat çekiyor. Vitrin ve gümüşlükte tamperli camlar bulunmaktadır. Konsol orta kapaklarında mavi renkte cam vardır. Konsol aynası özel bir modeldir.2 parçanın birleşmesi ile oluşmaktadır. Retro tarzı ipek yemek odası modelinde gümüşlük ve vitrinde çekmecelerde özel kulp modeli vardır. İpek masa modeli takımı tamamlamaktadır. İpek yemek odası modelinin fiyatı ise 6.677.82 Tl’dir.

 

ipek mobilya ayda yemek odası takımı

ipek mobilya ayda yemek odası takımı

 

 

 

 

 

İpek Mobilya Country Yemek Odası 

2015in en popüler model tarzlarından birisi olan country mobilya İpek mobilya ile birleşti. Country yemek odasının zarif kapak sistemi dezler ile süslenmiştir. Vitrin üst kapakta çıtalı camlı kapak sistemi vardır. mavi desenli camlar alt kapakta ise dez desenli 2 kapak bulunmaktadır. Konsol modelinde orta üstte 2 kulptan oluşan zarif bir çekmece bulunmaktadır. Sağda solda ikişer kapak bulunmaktadır. Çekmecenin altında yine vitrin kapaklarına benzer tarzda çıtalı iki kapak sistemi vardır. Konsol üzerinde zarif tasarımda country ayna modeli vardır. Takımda kullanılan ayaklar özel country ayak modelidir. Özel masa sisteminde açılır kapanır sistemi bulunmaktadır. Dilerseniz country koltuk takımıyla beraber kullanabilirsiniz. Country yemek odasının fiyatı ise 10,923,95 Tldir.

ipek country yemek odası takımı

 

 

 

 

 

Crystal Yemek Odası Takımı İpek Mobilya

İpek mobilyanın 2015 özel yemek odası modellerinden birisi olan Crystal yemek odası takımı torna ayaklı yemek masası ile hoş bir görünüme sahiptir. Torna ayakların kullanıldığı yemek odası takımı lake renktedir. Konsol ve vitrinin ön tarafa gelen çapraz şeklindedir. Masa ile sandalyeler son derece uyumlu olan crystal yemek odası takımında fiyatı ise 9,976,62 Tldir.

Crystal Yemek Odası Takımı İpek Mobilya

 

 

 

 

Mobilyaya Bakış

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ