İlginç salon dekorasyonu fikirleri

İlginç salon dekorasyonu fikirleri


Sponsorlu Bağlantılar

İlginç salon dekorasyonu fikirleri, tarz sahibi ev sahipleri için harika bir seçim olabilir. İlginç salon dekorasyonu yapmak için çok büyük bedeller harcamanıza gerek yoktur. Bir dekoratif detay ile hayalinizdeki ilginç dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Salon dekorasyonunda bir çok detay ön plana çıkmaktadır. Mobilyalardan, halılara, duvarlardan perdelere bütün detayların küçük ayrıntıların gizemlerinin birleşmesiyle şık bir salon dekorasyonu ortaya çıkar.

İlginç Salon Dekorasyonu için Duvar Dizaynı

Duvar dekorasyonu evin dikkat çekiciliğini arttırmaktadır. İlgi çekici salon dekorasyonu planlıyorsanız öncelikle duvar dizaynından başlamalısınız. Duvar dizaynı için boya ve duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Duvar kağıdının yanı sıra taş duvar dizaynı da büyük ilgi çekmektedir. Tercih edeceğiniz mobilya ve aksesuarların tasarımlarına uygun olarak duvar dekorasyonunu yaptırabilirsiniz. Duvar dizaynını tamamladıktan sonra evin mobilya ve dekoratif aksesuarları tamamlayabilirsiniz.

İlgi Çekici Mobilya ve Dekoratif Ürünler

İlginç salon dekorasyonu fikirleri için duvar dizaynını tamamladığınızda mobilya ve aksesuar alışverişine başlayabilirsiniz. İlgi çeken bir salon için mobilyaların modern ve yaratıcı tasarımlardan oluşmasına önem vermelisiniz. Modern ve dikkat çekici tasarıma sahip olan koltuklar ile çok şık dekoratif ürünleri kombinleyebilirsiniz. Dekoratif ürünler için duvar aksesuarları ve masa üzeri dekoratif eşyalar tercih edebilirsiniz. Duvar aksesuarları olarak manzaralı veya özel tasarımlı büyük tablolar kullanabilirsiniz. Konsol ve vitrin kullanacaksanız, bunların üzerine şık ve bir o kadar ilgi çekici aksesuarlar kullanabilirsiniz. İlginç salon dekorasyonu fikirleri arasında kitaplık rafları da büyük beğeni toplamaktadır. Çeşitli kitap rafları ile odaya şık ve ilgi çekici bir atmosfer katabilirsiniz. Son yıllarda salonlarda yemek odası takımları yerine tv ünitesi modelleri, yemek masası ve koltuk takımı ile concept olarak daha çok kullanılmaya başladı.

Salon Dekorasyonunda Perde Önerileri

Perde modellerinde bir çok alternatif marka ve tasarım bulunmaktadır. 2017 salon dekorasyonunda evin tarzına göre perde tarzı değişse de genellikle fon ve zebra perdeler tercih edilmektedir. Perde modelli seçiminde ev dekorasyonu kadar evinizin büyüklüğüde önemlidir. Örneğin tavanı alçak bir salonunuz var ise düz perde seçimi salonunuzu daha yüksek gösterir. Mobilya renklerinizi tamamlayıcı renkler seçerek perdelerinize herkesi hayran bırakabilirsiniz.

 

Salon Aydınlatma Modelleri 2017

Salonlarınızı genellikle misafir ağırlamak, yemek yemek, ailenizle zaman geçirmek veya televizyon izlemek için kullandığımız ve sürekli zaman geçirdiğimiz bir alandır. Salonlarımızın aydınlatmasıda günün bir çok zamanını geçirdiğimiz alan olduğu için oldukça önemlidir. Salon dekorasyonunda aydınlatma modellerini herkes farklı ve ilginç avize modelleri ister. 2017 aydınlatma modellerinde daha çok sarkıt avize modelleri ön plana çıkacak. Yine sarkıt avizelerinizi tv ünitesinde veya evinizin bir bölümündeki tv ünitesi modellerinde aydınlatma modelleri kullanabilirsiniz.

 

Sizler için 2017 salon dekorasyon fikirlerinden oluşan resim galerisi hazırladık, üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ