İkea ranza modelleri ve fiyatları

İkea ranza modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

İkea mobilya modelleri diğer markalara göre daha fonksiyonel ürün gruplarından oluşmaktadır. İkea ranza modelleri de diğer markalara göre daha soft ve kullanışlı yapılara sahiptir. Genç odalarında ve çocuk odalarında rahatlıkla tercih edebileceğiniz İkea ranzalarını sizler için inceledik.

İkea Ranza Modellerinden En Çok Tercih Edilen SVARTA Ranza

İkea ranza modelleri çeşitli fonksiyonel özelliklere sahiptir. Büyük bir satış rakamı gerçekleştiren Svarta ranza modeli, en çok beğenilen İkea ürünlerinden biridir. Özellikle dar odalar için ideal bir tasarıma sahip olan bu ranzayı sağ ve sol yönlü kullanabilme imkanına sahipsiniz. Gövde kısımlarının tamamının çelik malzemeden üretilmiş olması da dayanıklılığın bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Çelik gövdeye sahip olan bu ranzayı isterseniz ikili isterseniz tekli olarak kullanabilirsiniz. Eğer tekli olarak kullanmak isterseniz, alt bölümüne çalışma masası eklemesi yapabilirsiniz. Svarta modeli için özel olarak üretilen çalışma masasını alt kısıma monte edebilirsiniz. Tek çocuklu odalar için ideal bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Üst kısım yatak alt kısım ise çalışma masası olarak kullanıldığından dolayı odada fazla yer kaplamamaktadır. İkea ürünlerinin en belirgin özelliklerinden biri olan kullanışlılık, İkea ranza modelleri için de geçerlidir. İkea mobilya ranza fiyatlarında modele göre değişiklik gösteriyor. Metal, ahşap ve alt kısmı çalışma masalı bir çok farklı ranza tasarımları bulunuyor. İkea ranza fiyatları 550 liradan başlayıp 2000 liraya kadar artış gösteriyor.

Genç odaları ve çocuk odalarında rahatlıkla tercih edilebilen İkea ranza modelleri hakkında verdiğimiz tavsiyeler ışığında siz de evinizde geniş bir kullanım alanı yaratabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ