Home Sweet Home’dan evinize soylu dokunuşlar

Home Sweet Home’dan evinize soylu dokunuşlar


Sponsorlu Bağlantılar

Her zaman yenilikçi yaklaşımı ile sektörde farklılık yaratan home sweet home, yeni koleksiyonlarındaki iddialı tasarımlarıyla da 2016 yılına iddialı bir giriş yaptı.

Başta yatak odaları ve banyolar olmak üzere, evinizdeki tüm yaşam alanlarına çok özel bir mekan havası katan Home Sweet Home’un, ürünlerinde kullandığı kumaşların dokusu ince ve zarif detaylar, el işlemeleri, tüller, klasik dantelleri, organize ve klasik taşlarla oluşturduğu görsel şölen bu sene de devam ediyor.

Dünya modasını takip eden ürünleri, detaylardaki bütünlüğü ile dikkat çeken Home Sweet Home, bu yılki koleksiyonunu şu cümlelerle tanımlıyor :”Beyazın masumiyeti, inci ve dantelin romantizmi ile dans edecek… Klasik krem tonları kadife ve ipek detaylarla hayat bulacak… Kristal ışıltısı, soft koton parçlara, gold detaylar hem görsel hem işlevsel olarak hayatınızı yeniden yorumlamayı sürdürecek…”

Home Sweet Home’da kristal taşların kullanıldığı aplik ve abajurlar, gold ve gold varak detaylara bezeli aynalar, şamdanlar ve bu gruptaki diğer hediyelik objelerin her biri çok değerli bir mücevher etkisi yaşatıyor.

Home Sweet Home deco koleksiyonlarının gerek doku, gerek renk ve gerekse desenleri ile büyük ilgi göreceklerine inandıklarını söyleyen Home Sweet genel müdürü, bu yılki koleksiyonlarında çıkış temasında modern,klasik ve modernize edilmiş,  klasik desenlerin yanı sıra, modernliğin özü olan beyaz ve onun ortaya çıkardığı  masumiyet; pudramsı açık renkler, ten, inci ve porselen tonlarının hakim olduğunu ifade etti.

Home Sweet Home Deco’daki toprak ve taş renklerinin insanda sakinlik ve zindelik veren bir ruh hali oluşturacağını belirten Home Swet genel müdürü “Dokular ve büyük motifler iç içe kullanılır. Altın tonları zenginliği çağrıştıracak.” dedi.

2016 modasında ise bazı kumaş detaylarında sık karşılaşacağınız altın renklerin lüks ve zenginliği çağrıştırırken bu grupta süslü ve sade dokuların birlikteliği, altın sarısından ambere zengin tek renkler dikkat çekiyor…

Hem geçmişle, hem şimdiki zamanla flört eden kumaş ve desenler, yoğun nostalji duygusundan uzaklaştırırken, kadınsı zerafet hem sade, hem aristokrat çizgi, bakır ve kehribar tonları 2016 perde ve döşemeli kumaşlarda hakim olacak. Modern floröl desenler, güçlü ve sofistike yapı, elegans ve zarif detaylar gözden kaçmayacak…

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ