Güle güle oturun programına nasıl katılabilirim?

Güle güle oturun programına nasıl katılabilirim?


Sponsorlu Bağlantılar

Tv 8 ekranlarının en sevilen programlarından bir tanesi olan Güle Güle Oturun, farklı konsepti ve ilgi çekici hikayesi ile çok sayıda izleyicinin beğenisini kazanmayı başarıyor. Daha önce Kanal D ekranlarında Evin Şahane ismiyle yayınlanan program kanal değiştirmesiyle beraber isim değişikliğinede gitti. Mimar Selim Yuhay’ın tasarladığı oldukça zarif evlerin dekorasyonları ise görenleri hayran bırakıyor. Programın konsepti yaşam alanlarınızın baştan yaratılması ve dekore edilmesi üzerine kurulu ve gayet keyifli bir konsept olduğunu da belirtmek gerekiyor. Programa nasıl katılabileceğinizi merak ediyorsanız eğer bu yazı sizlere de yardımcı olacaktır ve dilerseniz detayları ile birlikte konuyu ele almaya başlayalım.

Güle Güle Oturun Programına Nasıl Başvurulur ?

Tv 8’in web sitesinde programın yer aldığı bir kategori var ve bu kategoride başvuru formu da yer alıyor. Sizinle ilgili birtakım bilgiler alınıyor ve yaşam alanlarınızı neden yenilemek istediğiniz soruluyor. Başvurularınızın kabul edilebilmesi için makul bir sebep ya da ilgi çekici bir sebep gösterebilirseniz eğer mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

Formu doldurup onay vererek işlemlerinizi tamamladıktan sonra size geri dönüş yapılıyor ve tabi sonuç olumlu ise bu geri dönüşü alıyorsunuz. Program tarihi belirleniyor ve sizlere gerekli detaylar sunuluyor. Katılım sağlamak için ilgi çekici bir sebebiniz varsa eğer sizler de harekete geçebilirsiniz çünkü hiçbir ücret ödemeden yaşam alanlarınız yenileniyor ve daha da önemlisi sizin istediğiniz şekilde dekore ediliyor. Profesyonel bir mimar ve profesyonel işçiler ile birlikte yaşantınıza devam edeceğiniz daha kusursuz bir ev ya da ofis, en kısa sürede sizlere teslim ediliyor.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nuray dedi ki:

    Eski eşyalar ruhumu sıkıyor içim kararıyor yardımcı olursanız mutlu olurum

BİR YORUM YAZ