Güle güle oturun başvuru formu

Güle güle oturun başvuru formu


Sponsorlu Bağlantılar

 

Güle Güle Oturun programı, daha önce Evim Şahane programı ile tanıdığınız Selim bey tarafından sunulacak yeni bir programdır. TV8 ekranlarında yayınlanan Gül Güle Oturun programına başvuru yapmak çok kolay.

 

Ünlü mimar Selim Yuhay, Evim Şahane programı ile çok sevildi. Selim Yuhay ve profesyonel ekibinin yaptığı ev dekorasyonları sürekli olarak ilgi çekmiştir. Şimdi ise TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Güle Güle Oturun programı ile Selim Yuhay’ın tasarımlarını izleyebileceksiniz. Sizin de evinizi Selim Yuhay tasarlasın istiyorsanız programa başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz olumlu değerlendirildiğinde TV8 ekibi tarafından aranacak ve mülakata çağırılacaksınız. Mülakat sonucunuz da olumlu değerlendirildiğinde evinizde istediğiniz bölümü yeniletebileceksiniz.

 

Güle Güle Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

 

Güle programına başvuru yapmak için TV8’in web sitesi üzerindeki soruları cevaplamanız yeterli olacaktır. Güle Güle Oturun programına katılmak için TV8 tarafından oluşturulan başvuru formu web sitesindeki gerekli alanları doldurarak başvuru yapmanız gerekmektedir. Güle Güle Oturun programı başvuru formu için tv8basvuru web sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Burada yer alan kişisel bilgileri doğru olarak doldurmanız gerekiyor. Bununla birlikte evinizle ilgili fotoğrafları ve bilgileri de tam ve doğru olarak yazıp göndermelisiniz. Başvurunuz TV8 ekibi tarafından incelenecek ve olumlu görülürse aranacaksınız. Başvuru yaparken yazdığınız telefon numarasının geçerli ve sürekli açık olan bir numara olmasına dikkat etmelisiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Meliha Yalçın dedi ki:

  Bu yarışma oldukça güzel Evim Şahane yarışmasına katılmıştım. Mutfağım dekore edilmişti. Şimdi birde salonum için Güle Güle Oturun yarışmasına katılabilirmiyim ?

 2. dondu aydin dedi ki:

  super bir program.gipta ile bakiyorum.ama bizim evede gelirlermi acaba.brn belcika da yasiyorum.evim de 30 senedir oturuyorum.ayni seylere baka baka silildim.ne olur bize de gelseniz.ben sizin yol masraflarinizi karsilarim.

 3. Anonim dedi ki:

  Selim bey. Sana. Olaşamiyorum Seni çok çok çok. Seviyorum

 4. esme dedi ki:

  Bende katılmak istiyorum

 5. esme dedi ki:

  oturma salonunu yenilemek istiyorum çok eski

 6. esme dedi ki:

  Bende katılmak istiyorum eşyalarımı çok eski

 7. Anonim dedi ki:

  ben de katılmak istiyorum ama nasıl katılacğımı bilmiyom bizle 55 yaşında cekirdek 6 nufuslu bir ayleyiz canım dan çok sevdiğim aşkımı bir türlü mutfak konusun da memnun edemiyorum ne olur bu yazdıklarımı dikate alırsınız selim bey bana yardım ederseniz çok mutlu olacağım sileri hergün izliyorum ben yozgat merkezden yazıyorum adresim köseoğlu mahnakıpzade sok hamle sitesi kat 1 no 6 turgut atik sileri çok seviyoruz hergün izliyoruz

BİR YORUM YAZ