Fuga Mobilya Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Fuga Mobilya Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

 1991 yılında Artek Mobilya’nın tescilli markası olarak kurulan Fuga Mobilya oturma grupları, yemek odaları, genç odaları, yatak odaları, TV üniteleri, gardıroplar ve tamamlayıcı ürünleri üretmektedir.

 

Fuga Mobilya’nın yatak odası modelleri ve fiyatları hakkındaki bilgilere yazının devamında ulaşabilirsiniz. Pera, Loft, Lav, Diamond, JP, XL, Mio, Sea, Lir, Pia ve Vani yatak odası modellerini hizmete sunmaktadır. Fuga Mobilya yatak odası modelleri ve fiyatlarıyla sizin beğeninizi kazanacak ve çok sevilecek ürünleri üretmektedir.

 

Fuga Mobilya yatak odası modellerinden Pera, ahşap ve kahve tonlarını güzelce kullanarak yatak odanızda asaleti temsil eden bir modeldir. Büyük yatak başlığı yatağın iki yanında komodinlere yer verirken, gardırop, büyük ve küçük konsolu da grubun içinde sunuyor.

 

Yatak odası modellerinden olan Sea, beyazın zarafetini gözler önüne seriyor. Pera gibi büyük ve geniş yatak başlığı olan bu modelde gardırop, yine başlığın iki yanında komodin ve konsol bulunmaktadır.

 

Geniş yatak başlıklarını sergileyen Fuga Mobilya’nın bir diğer modeli ise Vani’dir. Vani beyaz ve ahşabı buluşturup, perde özelliğini kullanarak siz müşterilerine yatak odasında değil de adeta kumsaldaymış gibi bir his veriyor.

 

Fuga Mobilya modellerinin fiyatları ise cep yakmayan miktarlarda, 3.000 Tl’den başlıyor. Siz de çok para ödemeden asaleti, zarafeti, modernliği ve şıklığı yatak odanıza taşıyarak zenginleşmek istiyorsanız Fuga Mobilya’nın yatak odası modelleri sizler için çok iyi bir tercih olacaktır.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ