Fuga mobilya koltuk takımı modelleri

Fuga mobilya koltuk takımı modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Fuga mobilya koltuk modelleri, hem çok şık hem de çok kullanışlı tasarımları ile ön plana çıkıyor. Fuga mobilya, yeni sezon koleksiyonunda yer verdiği koltuk modelleri ile evlerinize şıklık katarken sizin için konforlu bir yaşam imkanı sunuyor. Fuga mobilya koltuk modelleri, salonlar ve oturma odaları için ayrı tasarımlardan oluşmaktadır. Türkiye ve yurt dışı olmak üzere Fuga mobilyanın toplam 12 mobilya mağazası bulunuyor.

Fuga Mobilya Modelleri

Mobilya sektöründe 24 yılı geride bırakan Fuga mobilya’nın tüm tasarımları kendine özgüdür. Fuga mobilya eviniz için yemek odası takımı,yatak odası,tv ünitesi,genç odası,koltuk takımı modelleri ve tamamlayıcı ürünler tasarlar. Ürettiği mobilyalarda konforu,kaliteyi ve görselliği ön plana çıkaran firma genellikle modern tarzda mobilya üretimi yapıyor. Fuga mobilya koltuk takımı fiyatları 2,500 lira ile 4,000 civarında. Seçtiğiniz modele ve tasarıma göre daha yüksek yada kampanyalara göre alçak olabilir. Net koltuk takımı fiyatı için en yakın Fuga mağazasını ziyaret edin.

Salon için Fuga Mobilya Koltuklar

Fuga mobilya koltuk modelleri, modern salon dekorasyonu için her detay düşünülerek özel hazırlanmaktadır. Özel tasarımcılar tarafından hazırlanan koleksiyonun en dikkat çekici ürün gruplarından biri de koltuk takımlarıdır. Fuga mobilya koltuk modelleri, uzun yıllar kullanılabilecek özel malzemelerle üretilmektedir. Dayanıklı yapılarının yanı sıra, modası kolayca geçmeyecek çok özel tasarımları da bünyesinde bulundurmaktadır. Fuga mobilya için kullanılabilirlik ile birlikte her döneme uyum sağlayabilecek özel tasarımları yaratmak büyük önem taşımaktadır. Salon koltuk takımlarında da bu ilkenin izlerini yansıtmaktadır.

Günlük Kullanım için Fuga Mobilya Koltuklar

Oturma odaları her gün kullanılan odalardır. Bu odalar için tercih edilecek koltuk modelleri de en az salonlar kadar önemlidir. Oturma odaları için kullanılan koltukların, rahat, konforlu ve dayanıklı olması büyük bir önem taşımaktadır. Günlük kullanım için üretilen koltuk modelleri arasında en çok satış rakamı gerçekleştiren corner modellerdir. Köşe koltuk olarak da bilinen corner koltuk modelleri, oturma odalarında kullanım için ideal tasarımlara sahiptir.

Mobilyaya Bakış
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ