Fuga Mobilya Genç Odası Modelleri

Fuga Mobilya Genç Odası Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

 

Fuga Mobilya genç odası modelleri, Fuga Mobilya’nın diğer tasarımlarında olduğu gibi yine iddiasını koruyor. Genellikle modern tarzda genç odası takımlarının bulunduğu firmada bir çok genç odası model alternatifi bulunuyor. Fuga Mobilya’nın en fazla talep gören  genç odası modelleri Jewel, Mix, Sedir ve Mio olarak isim verilen genç odası modelleridir.

 

Fuga Mobilya, genç odası modelleri ile her gencin fazlasıyla beğeneceği oda takımlarında şıklığı ve spor görüntüyü sunuyor. Genç odası dekorasyonunda en önemli ürün şüphesizki odadaki mobilyalar. Seçtiğimiz mobilyalar odanın büyüklüğü çocuğunuzun kullanışına göre seçmelisiniz. Fuga mobilya genç odası modellerinde dilerseniz ürünleri parça parçada satın alabilirsiniz.

 

Jewel genç odası modelinde gardırop, yatak, konsol, masa ve komodin yer alırken, bu model beyazın zarafetini bu model ile birlikte odanıza getiriyor. Yatak ve oda ürünlerinin tasarımı saray zarafeti ile beyazın zarafetini birleştirerek sunuyor.

 

Beyaz, gri ve maviyi birleştirerek beyaz renkte ağırlığını koruyan Mix genç odası modeli şıklıkla birlikte spor görünümü birlikte sunuyor. Yatak, kitaplıklı dolap, masa ve küçük komodin bu modelde yer alıyor. Bu oda takımı alanın daha verimli kullanılması için tasarlanan bir modeldir.

 

Fuga Mobilya’nın genç odası modellerinden Sedir de Mix genç odası takımı gibi spor şıklığı sağlayan modele benzerlik göstermektedir. Bu modelde yatağın tasarımı çok şık olup, masa dolap ve kitaplığın birlikte tasarlanması spor bir görünüm sağlar. Beyaz ağırlıklı ve sarı rengin de iliştirildiği modeli çok seveceksiniz. Bu modelde yatak, komodin kitaplık, gardırop ve masa bulunmaktadır.

 

Ahşap ve beyazın birlikte tasarlandığı Mio modelinde ise spor bir görünüm oluşmaktadır. Bu modelde yatak, komodin kitaplık, gardırop ve masa bulunmaktadır.

 

Ayrıca Fuga Mobilya genç odası fiyatları oldukça hesaplıdır. Fuga mobilya fiyatları modele göre değişiklik göstersede hemen hemen her bütçeye uygun genç odası takımlarını Fuga mobilya mağazalarında bulabilirsiniz.

 

 

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ