Evidea kitaplık modelleri ve fiyatları

Evidea kitaplık modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

Geniş bir yaşam alanına sahipseniz ve bu alanda kendinize ait bir kütüphane oluşturmak istiyorsanız eğer sizler de Evidea markasını tercih edebilir ve bu markanın sizler için özel olarak hazırladığı kitaplık modellerine göz atabilirsiniz.

5 Raflı Kitaplık Modelleri:

Kalabalık bir kitap arşivine sahipseniz eğer markanın en güçlü ürünlerinden bir tanesi olan bu modeli mercek altına alabilirsiniz. 5 adet raf bölmesi ile birlikte sizlere daha kusursuz bir yardım sunuyor ve kalabalık kitap arşivinizi de sorunsuz bir şekilde yerleştirebiliyorsunuz. Beyaz ve siyah renk olmak üzere çok sayıda alternatif renk ile de karşınıza çıkıyor.

Duvara Monte Raf Kitaplık

Daha şık ve daha minimal bir tercih yapmak isterseniz eğer duvara monteleyebileceğiniz raflar ile sizler de kütüphanelerinizi oluşturabilirsiniz. Evidea bu konuda da sizlere yardımcı oluyor ve mopntaj desteği de sunuyor. Kitap sayısı az ise ya da yalnızca görsel bütünlüğü sağlamak adına bu tür bir tercih yapıyorsanız eğer bu model bir adım önde yer alıyor. Fiyatları da oldukça uygun ve online olarak araştırdığınız takdirde bütçelerinize hitap eden rakamlara ulaşabiliyorsunuz.

Evidea kitaplık modelleri ve fiyatlarıyla son yıllarda bütün mobilya mağazalarına nazaran büyük ses getirdi. Tarzıyla da bi çok müşteriyi kendine çeken firma aynı zamanda internetten alışveriş kolaylığıyla da müşterilerine göz kırpıyor.

Evidea bu konuda oldukça iyi ve çok sayıda alternatif ile birlikte sizleri memnun etmeyi de başarıyor. Beklentilerinize her anlamda yanıt veren markayı sizler de ziyaret edebilir ve kütüphaneleriniz için kitaplık alış verişlerinizi de bir an önce yapabilirsiniz.

Evidea kitaplık fiyatları 40 liralardan başlayıp 1300 liralara kadar yükselirken firma fiyat konusunda müşterilerini her zamanki gibi memnun etmekte. Evidea kitaplık modelleri belirli günlerde indirimli satıldığında daha uygun fiyatlara da gidebiliyor.

2017 evidea kitaplık modelleri ve fiyatları şimdilik pek bilinmemekte. Fiyat politikasını devam ettireceğini düşündüğümüz Evidea malzeme olarak ta yine suntalamı kullanacağa benzemekte. 2017 evidea kitaplık fiyatlarında da yine en düşük fiyatın 40 ila 50 arası olacağı tahmin edilmekte.

Evidea Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Mobilyayabakis.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ