Evgör mobilya sehpa modelleri

Evgör mobilya sehpa modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Evgör mobilya sehpa modelleri, orta sehpalar ve zigon sehpalar olarak ikiye ayrılmaktadır. Orta sehpalar daha çok salonlarda tercih edilmektedir. Zigon sehpalarda misafirler için ikramlık olarak sıkça kullanılmaktadır. Evgör mobilya sehpa modelleri hakkında fikir oluşturabilecek bilgileri içeriğimizde inceleyebilirsiniz.

 

Klasik Tarzda Orta Sehpa Modelleri

Evgör mobilya orta sehpa modelleri arasında klasik tarz sevenler için oldukça dikkat çekici çizgilerden oluşan sehpa modelleri mevcut. Evgör sehpa fiyatları 400 TL’den başlayan klasik orta sehpa modeller, 2500 TL fiyata kadar çıkabilmektedir. Klasik orta sehpalar, klasik koltuk ve mobilyalardan oluşan salonlarda tercih edilmelidir. Oturma odalarında tercih edilen sehpaların daha sade tarzda olması önerilir. Evgör mobilya orta sehpa modellerinde bir çok farklı tarzda sehpa bulunuyor. Country ve modern orta sehpa modelleride Evgör mobilyada yer alıyor.

 

Sade ve Modern Orta Sehpa Modelleri

Evgör mobilya sehpa modelleri 2016 koleksiyonunda yer alan sade ve modern tasarıma sahip orta sehpa modelleri, günlük kullanım için idealdir. 175 TL’den başlayan ekonomik fiyatlar ve göz yormayan sade tasarımları ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beyaz lake renkler ile ahşap görünümlü seçeneklerden oluşan modern orta sehpa modellerine göz gezdirmenizi öneririz. Evgör mobilya akıllı sehpa modelleri kullanışlı yapısıyla dikkat çekiyor. Sehpa modelini hemde masa olarak kullanabilirsiniz. Akıllı sehpa fiyatları ise 370 liradan başlıyor ve internetten alırsanız %20 havale indirimi yapıyor.

 

Evgör Mobilya Zigon Sehpa Modelleri

Evgör mobilya, bir evin ihtiyacı olan tüm ürün gruplarına koleksiyonlarında yer vermektedir. Bunlara zigon sehpalar da dahildir. Çeşitli renk ve tasarımlardan oluşan Evgör zigon sehpa fiyatları ise 90 TL den başlamaktadır. Fiyatların çok fazla artmadığı ve günlük kullanımla birlikte misafir için de ideal tasarımlardan oluşan zigon sehpaları Evgör mobilya ürün grupları arasında bulabilirsiniz. Renkli zigon sehpa tercih edecekseniz, koltuk veya perde renklerine uygun tercih yapmanızı öneririz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ