Evgör genç odası modelleri ve fiyatları

Evgör genç odası modelleri ve fiyatları


Sponsorlu Bağlantılar

 

Evgör genç odası modelleri ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap niteliğinde hazırladığımız bu içeriğimizi okumanızı tavsiye ediyoruz. Evgör genç odası modelleri ve fiyatları her bütçeye ve tarza uygun tasarımlardan oluşmaktadır. 2016 yılına damgasını vuran Evgör mobilya 2017 genç odası modelleriylede yine büyük beğeni toplayacak.

Evgör Mobilya Ekonomik Genç Odası Modelleri

Evgör mobilyanın genç odası tasarımlarından ekonomik fiyatlı olanlar hem bütçeye hem de ihtiyaca uygun. Genç odasında olması gereken tüm ürünlerin yer aldığı ekonomik genç odası modelleri 700 TL’den başlamaktadır. Yatak, çalışma masası, gardrop ve şifonyerden oluşan ekonomik genç odası paketlerinde hem genç kızlar için hem de genç erkekler için uygun bir model bulabilirsiniz. Genç kızlar için ağırlıklı olarak beyaz rengin tercih edildiği ekonomik genç odalarında, erkekler için çeşitli tasarım ve renkler mevcut.

Evgör Mobilya Modern Genç Odası Modelleri

Evgör genç odası modelleri ve fiyatları ekonomik ürünlerden başlayarak country tarzda oldukça şık tasarımlara kadar devam etmektedir. Modern tasarımlardan ve detaylardan oluşan evgör mobilya genç odası fiyatları 2000 TL den başlamaktadır ve 5000 TL fiyat seçeneklerine kadar çıkmaktadır. Farklı çizgilerden oluşan modern genç odaları, konforlu bir yatak, bol çekmeceli bir şifonyer ve özel tasarımda gardrop ile çalışma masası ürünlerinden oluşmaktadır.

Evgör Ranzalı genç odası modelleride dar çocuk odaları için oldukça kullanışlıdır. Küçük bir alanda iki çocuğunuzu Evgör ranzalı genç odalarında yatma imkanı sağlayabilirsiniz. Evgör ranzalı genç odalarında bir çok farklı tasarım bulunmaktadır. Evgörün en çok tercih edilen genç odası takımları ise Evgör şımarık genç odası takımı ve Evgör Flo genç odası modelidir.

Evgör mobilya’nın 2016 genç odası koleksiyonlarından kendi renk ve tarz zevkinize uygun olarak mutlaka bir genç odası bulabilirsiniz. Fiyatların her bütçeye uygun şekilde hazırlandığı genç odası modellerinde bütçenize uygun tasarımlara yer verilmiştir.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ