Enza home yemek masaları

Enza home yemek masaları


Sponsorlu Bağlantılar

Enza home yemek masası modelleri, modern çizgilerden oluşmaktadır. Birbirinden şık tasarımların yer aldığı 2017 koleksiyonundan yemek odası modelleri hakkındaki ayrıntıları sizlerle paylaşmak istedik.

Enza home markasına ait 2017 koleksiyonunda yemek masası modelleri modern tasarımlar ve renk tonları ile dikkat çekiyor. Modern tasarımlarıyla güven veren kalitesinin ön plana çıktığı Enza Home yemek masası modelleri, salonlarınıza ışıltılı bir rahatlık katacak. Yaratıcı tasarımlarla hazırlanan bu koleksiyonla 2017 yılının en iyi dekorasyonunu tamamlamış olacaksınız. Klasik ve modern tasarımların çağdaş çizgilerle buluştuğu 2017 enza home yemek masası modelleri, koleksiyondaki Enza home koltuk takımı ile de muhteşem bir uyum yakalıyor. Yemek odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan biri; salon bölümü mobilyaları ile uyum içinde olmasıdır. Enza Home 2017 koleksiyonundaki yemek odası modellerinin tamamına uygun olarak salon takımı modelleri de yer almaktadır. Böylece dekorasyonda uyum yakalayabilmeniz için kolaylık sağlanmış oluyor. Yaratıcı mobilya tasarımcılarının kaleminden çıkan modellerin tamamı modern günümüz için uyumlu detaylardan oluşuyor. Yemek odası takımları yemek masası, konsol, konsol aynası, vitrin ve sandalyelerden oluşmaktadır. Sandalyeleri kumaş seçenekli tercih ederseniz, odanızdaki koltukların kumaşında hazırlatılabiliyor.

Enza home yemek masası modelleri arasından seçim yaptığınız herhangi bir tasarımı uyumlu olan koltuklar ile kombinleyebilirsiniz. Ayrıca, yemek odası takımı siparişi verirken en çok karşılaşılan durumlardan biri de; sandalye değişikliğidir. Yemek odası takımı içinde yer alan sandalyeleri diğer modellerin sandalyeleri ile değiştirme şansına sahipsiniz.

Yataş’ın mobilya markası olan Enza home yemek masası fiyatlarında bir çok alternatif model olduğundan her bütçeye uygun fiyatlar bulunuyor. Enza mobilya sürekli ürünlerinde indirimlere gittiğinden kampanyalı mobilya alabilirsiniz. Sizler için Enza home 2017 yemek odası modellerinden oluşan galeri hazırladık, üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ