Enza home köşe takımları

Enza home köşe takımları


Sponsorlu Bağlantılar

Enza home köşe takımı modelleri ve fiyatları koleksiyona göre değişmektedir. 2017 koleksiyonunda çok şık ve modern köşe takımı modellerine yer veren Enza Home, ürünlerin fiyatlarını da boyut ve dizayna göre her bütçeye uygun hale getiriyor. Peşin ödemelerde %25 indirim imkanını da siz müşterilerine sunarak farkını ortaya koymayı başarıyor.

Köşe takımları özellikle küçük odalar için için çok büyük bir kurtarıcı olarak tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra, modern ve kullanışlı yapılarıyla da ev dekorasyonlarının en çok tercih edilen koltuklarındandırlar. Köşe koltuk takımları, genellikle oturma odalarında tercih edilmektedir. Salonlar için; ikili, üçlü ve berjerli tasarımdan oluşan koltuk takımı modelleri daha çok uygundur. Oturma odaları genellikle rahat hissetmek istediğimiz alanlardır. Bu yüzden de oturma odasında tercih edeceğimiz koltuğun konforu büyük önem taşımaktadır. Bu unsuru göz önünde bulunduran Enza Home, rahatlığı ve konforu ön plana çıkaran tasarımlarıyla büyük beğeni toplamaktadır.

Enza Home köşe takımı modelleri ve fiyatları hakkında yaptığımız araştırmalar ise şöyle;

Enza Home köşe koltuk fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Köşe koltukların boyutu fiyatın değişmesi için büyük bir faktör oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra koltuk içinde kullanılabilecek sandık ve yatak fonksiyonu isterseniz, fiyatı da bu doğrultuda değişmektedir. Enza Home köşe koltuk takımlarında tercihinize uygun renklerde hazırlanabilmektedir. Bununla birlikte, köşe koltuklarına berjer eklemesi yapma imkanına da sahipsiniz.

Yataş Enza Home 2017 köşe koltuk takımı modellerinde 15 farklı L koltuk takımı sunuyor. Köşe takımı modellerinde 15 farklı model bulunuyor. Kumaş renklerinde istediğiniz değişiklikleri yaptırabiliryorsunuz.  Sizler için Enza Home köşe takımı 2017 modellerinden oluşan bir galeri hazırladık üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ