Enza Home Koltuk Takımı

Enza Home Koltuk Takımı


Sponsorlu Bağlantılar

Enza Home sektöre girdiğinden bu yana ürettiği koltuk takımları başta olmak üzere pek çok üründe markalar arasında yer almayı bildi. Yataş ‘ın aldığı karar neticesinde mobilya sektöründe oluşturduğu yeni Enza Home markası, mobilya sektöründe kısa sürede parlayan bir yıldız haline geldi. Konfor ve rahatlık alanında tecrübeli olan Yataş, yataklarındaki bu rakatlığı koltuk ve kanepelere de uygulayarak müşterilerinin beğenisini kazandı.

Enza Home koltuk takımları başta olmak üzere tüm ürünlerinde şıklığın yanı sıra müşterilerinin rahatlığını ve sağlığına da önem vererek, konforu yaşatmayı ilke edindi. Bir çok yeni modelde 2017 yılından itibaren vitrinlerde yerini almaya başlayacak. Modern koltuk takımlarının yanında country serisi salon takımları ve avangard koltuk takımlarını da rahatlıkla bulabilirsiniz. İstediğiniz kumaş ve rengi de beğendiğiniz modele göre tasarlatabilirsiniz. Enza home sayesinde çok para harcamadan en kaliteli mobilyaları evinize getirebileceksiniz.

Birbirinden şık enza home koltuk takımları galerimizde sizlerle bir araya geliyor. Her renge ve zevke uygun, son derece konforlu koltuk takımı modelleri ile enza home ürünleri karşınızda. Fikirlerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

enza home chester koltuk takımı

enza home chester koltuk takımı

Salon dekorasyonuna şıklık katacak Enza Home chester koltuk takımı modeli olan Chelsea tasarımı görenleri büyülüyor. 2016 yılında en fazla satılan koltuk takımı modeli olan tasarım 2017 yılında da bu ünvanını koruyacağa benziyor.Deri görünümlü kumaş yapısıyla farklı bir tasarım ortaya koyan koltuk takımında farklı desenlerde kırlent uygulanarak zengin bir tasarım karşımıza çıkıyor. Koltuk takımının ayak kısmında ahşap ceviz ayak tercih edilmiş. Halk arasında chesterlara, düğmeli koltuk takımı olarakta sık sık duyarız. Yataş mobilyanın 40, yılı olmasından dolayı firma tüm ürünlerinde büyük indirimler yaptı. Bu sıralarda resimdeki Chelsea koltuk takımında da %25 indirim bulunuyor.

 

enza home köşe koltuk takımı 2017

enza home köşe koltuk takımı 2017

Yataş 40 yıllık bir firma ve ülkemizin en büyük yatak üretici, firma Enza Home’u kurarak yatakta yaşadığımız konforu mobilyalarda da yaşamamızı sağlıyor. 2017 Enza Home köşe koltuk takımlarında konfor ile estetiği buluşturan firmada bir çok farklı tarzda ve boyutta L koltuk tasarımı bulunuyor. Bazı tasarımlarda yatak olabilme özelliği, sandık özelliği gibi seçeneklerde bulunuyor. Enza home köşe koltuk modellerinde ise ortak bir nokta bulunuyor, konfor ve kusursuz görünüm. Sizde en yakın Enza Home mağazasına giderek ev dekorasyonunuzda konforu sağlayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Zeynep Şen dedi ki:

    Cidden Enza Home 2017 modelleri çok iyi. Yemek odası, yatak odası ve koltuk takımını Enza Home’dan satın aldım. Koltuk takımınada karar verdim. Bilgiler için teşekkür ederim.

  2. Birşah Günseven dedi ki:

    koltuk takımlarımı yenilemeyi düşünüyorum enza home ürünlerini uzun zamandır takip ediyorum ve çok hoşuma gidiyor. konfor hususunda araştırıyordum sitenizde yataşın markası olduğunu ve tecrübesini koltuk takımlarında uyguladığını öğrenince biraz daha içim rahatladı. yakında bir mağazaya gidip göz atacağım inşallah, sanırım alacağım çok hoşuma gitti. bilgi için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ