Enza Home köşe koltuk takımları

Enza Home köşe koltuk takımları


Sponsorlu Bağlantılar

Yataş Grup güvencesi ile hizmet veren Enza Home, köşe koltuk modelleri ve daha fazlası ile iddialı ürünleriyle kendinden söz ettirmeye geliyor. Enza Home Mobilya tüm ürünlerinde farklı farklı ürün çeşitlerinde ve ödeme kolaylıklarını genişletmiş bir biçimde karşımıza çıkıyor. Enza Home köşe koltuk takımları, 2017’de de bayanların ilgisini çekecek türden özellikleri ile hanımların beğenisine sunuluyor. Çok fazla renk ve model çeşitleri ve seçenekleri ile karşımıza çıkan 2017 Enza Home Mobilya L koltuk takımları bayanların ve beylerin dikkatlerinden kaçamayacak türden modeller sunuyor.

Dayanaklılığı ön planda tutulmuş modeller

 

Özellikle de renk, tasarım, kullanışlık ve hanımların her şeyden fazla önem verdiği dayanıklılık gibi konularda bayanlarımızın gözüne girmeyi başaran Enza Home köşe koltuk takımları, ödeme kolaylığı ile de beylerimizin kalbini çalmış durumda. Aynı zamanda Enza Home’un verdiği kalite, şıklık, rahatlık ve ulaşılabilirliği gibi bir çok özelliklerini de bir araya toplayarak sizlere sunuyor. 2017 köşe takımı modelleri ile de evinizde istediğiniz tarzı yakalayacak ve muhteşem bir şıklık yaratmış olacaksınız. Küçük odalarınız için ya da büyük odalarınız için her boyuttaki mekanlara uygun büyüklük ve küçüklükte tasarlanmış modelleri ile de küçük odalarınızda bile istediğiniz model ve tarzda köşe koltuğunun verdiği şıklığı kullanabileceksiniz. Özel tasarlanmış farklı kumaş seçenekleri ve renkleri ile yılın dört mevsiminde istediğiniz köşe koltuğunuzu dilediğiniz gibi kullanabilir ve o hayal ettiğiniz tasarımlara ulaşabilirsiniz.

 

Enza Home köşe koltuk takımı fiyatları

 

Enza mobilyada bir çok farklı köşe koltuk takımı modeli bulunuyor. L koltuk takımı fiyatlarıda modele, kumaşa göre değişiklikler gösteriyor. Sürekli kampanya yapan firmada şu sıralar Lisa köşe koltuk takımı %50 indirim ile satılıyor. Normal fiyatı 6,384,00 lira iken şuan köşe koltuk fiyatı 3,192,00 liradır. Sizler için Enza home köşe koltuk modelelrinden oluşan bir galeri hazırladık.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ