En şık mutfak dolabı modelleri

En şık mutfak dolabı modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Mutfak dekorasyonu kadınların en fazla dikkat ettiği alandır. Mutfak dekorasyonun ise en önemli noktası mobilyalarıdır. Mutfak dekorasyonunda mutfak dolapları ve masa-sandalye mobilya olarak kullanılır. Bu yazımızda 2017 mutfak dolabı modellerini inceleyeceğiz. Bir çok farklı tarzda ve tasarımda mutfak dolabı modeli bulunuyor. Son yılların trendi ise amerikan mutfak dolabı modelleri ve country mutfak dolabı tasarımları.

2017 Mutfak Dolabı Modelleri

2017 yılında trend mutfak dolabı renklerinde beyaz renk karşımıza çok fazla çıkacak. Son yıllarda eskiye oranla daha az tercih edilir hale genen beyaz mutfak dolapları, 2017de en fazla tercih edilen renkler arasında. Yine beyaz mutfak dolabı modelleri gibi pastel renkte tasarımlarda trendler arasında. Resimdeki beyaz mutfak dolabı modeli şık bir dekorasyon yapısı ortaya çıkmıştır. Üst bölümde bulunan dolaplarda çerçeve tasarım kullanılmış alt kapaklar ise country tarzı bir tasarım. Çekmece ve dolaplarda metal kulplara yer verilmiştir. Mutfak dekorasyonunda metal parçalarda sık sık tercih edilmiş. Mutfak aydınlatma modelide mutfak dolabıyla uyumlu bir tasarımdır.

beyaz mutfak dolabı 2017

beyaz mutfak dolabı 2017

Renki Mutfak Dolabı Modelleri

Renkli tasarımlar huzur veren ve iç açan tasarımlarıyla son yıllarda sık sık tercih ediliyor. 2016 yılının trendi olan renkli mutfak dekorasyonu bu yılda devam ediyor. Renkli mutfak dolabı modellerinde genelde pastel tonlar tercih ediliyor. Resimdeki mutfak dolabında iki zıt renk bir arada tercih edilerek alışılmışın dışında bir tasarım ortaya çıkmıştır. Hem farklı yapısıyla hemde görünüşüyle bir çok kişi tarafından beğenilen bir model ortaya çıkmıştır. Eski mutfak dolabınızı evde kendinizde boyuyabilirsiniz. Evde mutfak dolabı boyama konulu yazımızı okuyup inceleyebilirsiniz.

Renkli mutfak dolabı modelleri

Renkli mutfak dolabı modelleri

Country Mutfak Dolabı Modelleri

2017 yılına damgasını vuracak olan country mutfak dolabı modelleri beyaz renk ve pastel tonlar kullanılarak karşımıza çıkıyor. Beyaz rengin kullanıldığı country mutfak dolaplarında kahverengi ahşap ile birlikte tercih ediliyor. Country tarzı mutfak dekorasyonunda sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Akseuarlar ile tamamlanan dekorasyon country mutfak masası ile tamamlanarak sade ve kullanışlı bir alan haline getirebilirsiniz. Resimdeki country mutfak dolabı modelinde pastel renk tercih edilmiştir.

Country mutfak dolabı modelleri 2017

Country mutfak dolabı modelleri 2017

Modern Mutfak Dolabı Modelleri

Sadeliği ve şıklığı bir arada isteyenler için modern mutfak dolabı modelleri tamda onlara göre. Mutfak bayanların özen gösterdiği fakat gereksiz eşyaları ayaklarının altında olmasını istemedikleri alandır. Sadeliğin önemli olduğu mutfaklarda fonksiyonel modern mutfak dolabı tercih edebilirsiniz. Resimdeki modern mutfak dolabında beyazın sadeliği gri tonu ile tamamlanmış şık bir tasarım ortaya çıkmıştır.

Modern mutfak dolabı 2017

Modern mutfak dolabı 2017

Hayran olacağınız 12 tane mutfak dolabı modelini inceledik. Hanımlar için mutfak dekorasyonunun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hem kullanışlı hemde şık en güzel mutfak dolaplarının bulunduğu galeriyi üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz. Yorumlarınız ve düşünceleriniz bizim için oldukça önemli, içinizden geçenleri ve sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ