En güzel yatak odası modelleri İder Mobilya

En güzel yatak odası modelleri İder Mobilya


Sponsorlu Bağlantılar

Yatak odası herkesin yoğun bir günün sonunda dinlenmek için çekildiği veya uzun bir hafta sonunda rahatça uyuyabileceği evin en önemli odası olarak öne çıkmaktadır.  Herkesin zevki farklıdır, İder mobilya herkes tarafından beğeni gören en güzel yatak odası modellerini üretiyor. Özellikle yeni gelinlerin hayalindeki yatak odası ve mobilya takımı seçmek artık çok kolay istedikleri, hayal ettikleri yatak odasına ider yatak odası takımı ile kavuşabilirler.

 

İder yatak odası takımlarını göremeden karar vermeyin. İstediğiniz yatak odası sitiline karar verirken sizin için gerekli olan tüm unsurlara sahip olduğundan emin olacağınız tek yer ider yatak odası takımlarıdır. Rahatça yatak odası alışverişinizi yapmak için ider’e gelin hazır yatak odası takımlarından istediğinizi seçebilir, içinde yaşayacağınız yatak odasını kendi stilinize göre oluşturabilirsiniz. Yüzlerce yatak odası tasarımını ider de bulabilirsiniz. Yatak odası alırken doğru seçim yapmak çok önemlidir. Çünkü yatak odası insanların mutlu olacağı, sakin ve kendini iyi hissettirecek rahat yataklarda huzur bulacağı mekânlardır. Yatak odanızın renk düzenine uygun her renkte yatak odası çeşitleri mevcuttur. Yatak odanızın dekorasyonuna estetik bir değişim yapmak istiyorsanız ider mobilya yatak odası takımı ile kolayca bu hayalinize ulaşabilirsiniz. 2017 yatak odası takımı modellerinde de iddalı olan İder mobilyada sezonun en trend yatak odası takımlarını bulabilirsiniz. İder mobilya yatak odası fiyatları ise  1750 lira olan Myra 5 kapılı yatak odası takımı. İder mobilyada sürekli kampanya oluyor. Örneğin  Nora yatak odası takımı normal fiyatı 3135 lira şu sıralar %20 indirim ile 2508 liradan satılıyor. En pahalı yatak odası modeli ise 6625 lira olan Venesse yatak odası.  Ortalama 3-4 bin lira ile İder mobilya yatak odası takımlarından bir çoğunu satın alabilirsiniz.

 

Evinizin en önemli yaşam alanı olan yatak odası takımlarını, gardıroptan, boy aynasına, halıdan, perdeye, yatak örtüsüne kadar her şeyi İder de bulabilirsiniz. Son derece kaliteli ürünler kullanılarak tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Tüm ürünler firmamızca garanti kapsamındandır. Her türlü iş ve işlemlerinden taşınmasından kurulumuna kadar yetkili personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ