En güzel Taç perde modelleri ve fiyatları 2016

En güzel Taç perde modelleri ve fiyatları 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Evimiz bizleri dışarının kargaşasından kurtaran ve dışarıya karşı kalkan olup bizleri korumaya alan sığınağımızdır. Evimizin böyle sığınağımız olmasını sağlamada en önemli etken şüphesiz zevkle ve ahenkle döşenmiş olmasıdır. Ev dekorasyonunun mobilya halı-perde ve aksesuarlar olmak üzere dört halkası vardır ki Bu halkalardan perde, evimizde dikkati çeken ilk şey olmaktadır.  Zaten bizi dış dünyadan soyutlayan, pencereleri kapatarak bizlere kalkan olan perdeler bu yönü ile evimizi sığınağa dönüştürmektedir. Taç perde modelleri ile bu sığınağınızı capcanlı bir yaşam alanına çevirmeniz son derece kolay olacaktır.

 

Taç perde modelleri krem zebra, beyaz zebra, kelebek baskılı zebra, çiftli sistem zebra, çiçekli perde zebra gibi zebra modellerde onlarca seçenek sunarken; tül ve stor perdeyi buluşturarak stor perde modellerinde yeni bir tarza imzasınız atmaktadır. Bunların yanında metal ve ahşap olmak üzere iki kategori de jaluzi modelleri bulunmaktadır. İstanbul baskılı fon perde modeli ile fon perdede farklı bir çizgi yakalayarak tül, ip, etek kesim, etek boncuk modellerde de geniş bir seçenek ağı oluşturmaktadır. Dijital baskı ile oluşturulan özel desen stor perde tasarımı ile de mevcut tasarımlardan farklı seçenekleri önünüze sermektedir.

Taç perde tasarımları arasında şık mutfak perdeleri 2016 yılında da çok kişi tarafından beğenilip tercih ediliyor. Mutfaklarınız taç kalitesi ve gösterişiyle sizde mutfağınıza hayran bırakacaksınız. Evinizin salon,çocuk odası,yatak odanız gibi her yerine uygun perde tasarımlarını Taç’tan rahatlıkla alabilirsiniz.

Ev dekorasyonunuzu tamamlamadan önce Taç perde modelleri ve fiyatları 2016 yılında tanışanız için indirimli fiyatları devam ediyor, tanışmanızda fayda olacaktır. İster fon, ister zebra, ister stor, ister jaluzi isterseniz de başka modellerde perde seçiminiz olsun size sunulan seçeneklere tek tek göz atmanız isabetli bir adım olacaktır.

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ