En güzel stor perde modelleri Taç perde

En güzel stor perde modelleri Taç perde


Sponsorlu Bağlantılar

 

2017 Stor Perde Modelleri

Taç stor perde modelleri, yeni sezon koleksiyonunda çok şık ve kullanışlı yapılarıyla dikkat çekiyor. Stor perdelerin hem ev dekorasyonu hem de ofis dekorasyonunda yaygın olarak kullanılmasının bir nedeni de; taç markasının sunduğu uzun ömürlü kalite imkanıdır.

 

Evler için Taç Stor Perde Modelleri

 

Ev dekorasyonunda sıkça tercih edilen stor perde modelleri, bu yılda odaların en şık aksesuarı olmaya hazırlanıyor. Evin her odası için uygun renk ve desen seçenekleri bulunan stor perdeler, kumaş ve pvc yapılarıyla kolay kullanım imkanı sağlıyor. Ev dekorasyonunda en çok tercih edilen stor perde modelleri; zebra perdelerdir. Zebra perdelerin şık ve zarif görünümü bu tercihte büyük bir etken oluyor. Zebra perdelerde genellikle ekru renk tonları tercih edilmektedir. Zebra perdelerin düz modelleri olduğu gibi pliseli modelleri de bulunmaktadır. Ev dekorasyonunda yatak odalar için ise, güneş ışığını geçirmeyen perde tasarımları kullanılmaktadır. Mutfaklar için, kendi kendini temizleyebilen kumaş stor perdeler sıkça tercih edilmektedir.

 

Ofisler için Taç Stor Perde Modelleri

 

Ofis dekorasyonunda kullanılan Taç stor perdeler, bu yılda en popülerler arasında yer alıyor. Ofis dekorasyonu için düz kumaş zebra modeller ile düz renk stor perdeler kullanılmaktadır. Ofis dekorasyonunda da açık renk stor perdelerin yaygın olarak kullanıldığı görülmektedir. Ofis renkleri ile uyumlu olarak ferah bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.

 

Taç Stor Perde Fiyatları

Taç markasının bir çok farklı perde modeli bulunuyor. Zebra perde modellerinde de bir çok alternatif tasarım var. Zebra perde fiyatları ise modele ve boyuta göre değişiklik yapıyor.  Sizde en yakın Taç bayisine giderek bilgi alabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ