En güzel sehpa modelleri Tepe Home

En güzel sehpa modelleri Tepe Home


Sponsorlu Bağlantılar

Yaşam alanlarınızın en özel aksesuarları olan ve işlevsel yapısı ile gün içerisinde sizlere çok kez yardımcı olan sehpalar, en şık modelleri ile Tepe Home imzasını taşımaya devam ediyor. Mobilya sektöründeki birçok ilki bizimle buluşturan ve uygun rakamları ile dikkatleri üzerine çeken bu markaya bir adım daha yakın durmanızı tavsiye ediyorum. Gerçekten etkileyici modellere sahip ve fiyatlarının çok uygun olması da gayet ilgi çekici bir durum. Şık bir sunum için sehpalar büyük önem taşıyor ve bu yüzden yeni dönemde daha çok cam sehpa modelleri tercih ediliyor. Biliyoruz ki bu modellerin ömrü çok daha kısa ve daha hassas bir kullanım gerektiriyor ancak görsel olarak ahşap sehpa modellerinden daha iyiler ve beklentilerinize kusursuz bir şekilde yanıt verdiğini de belirtmek gerekiyor. Tepe home sehpa modellerinde bir çok alternatif model bulunuyor. Tepe mobilya’da zigon sehpa modelleri, yana sehpa modelleri,orta sehpa, fisko sehpa modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tepe Home Sehpa Fiyatları

Firmada onlarca seçenek olduğu için fiyatlarda model ve tasarıma göre değişiklik gösteriyor. Sehpa modellerinde de farklı bir tarz ortaya koyan Tepe mobilya sehpa modellerinde ahşabın sıcaklığını hissedeceksiniz. Tepe home orta sehpa fiyatları 380 liradan başlayıp 940 Tlye kadar çıkabiliyor. Tepe mobilya yan sehpa fiyatları ise 170 liradan başlıyor 1250 liraya kadar çıkıyor. Tepe home zigon sehpa modellerinde de bir çok alternatif bulunuyor, zigon sehpa fiyatlarıda 749 Tl den başlıyor, 80 liraya kadar çıkıyor.

Aslında bu ürünleri satın almadan önce ne için tercih edeceğinize karar vermeniz gerekiyor. Eğer amacınız bir aksesuar ve şık bir görüntü ise cam sehpa modelleri daha doğru bir tercih olacaktır ancak daha uzun ömürlü ve kullanışlı sehpa modellerine ulaşmak istiyorsanız ahşap modelleri elbette ilk tercihiniz olmalıdır. Tepe Home bu anlamda beklentilerinize yanıt veriyor ve her geçen gün çok daha şık modeller ile birlikte sizleri memnun etmeyi başarıyor. Daha fazla bilgi almak ve ürünleri incelemek isterseniz eğer sizler de harekete geçebilirsiniz.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ