En güzel salon perde modelleri

En güzel salon perde modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Salon Perde Modelleri 2017

Salon perde modelleri 2017 yılında da evlerinizin en şık detayını oluşturuyor. Salon perdeleri, ev dekorasyonunda en önemli bölüme sahiptir. Bir evin perdeleri, o evin dekorasyonunda dikkat çekiciliği sağlamaktadır. Perde seçimi yaparken de bu detayı göz önünde bulundurmalısınız.

 

Salon Perdelerinde Renk Detayı

 

Salon perde modelleri 2017 yılında trend olan renklerden oluşuyor. 2017 yılında sofistike renklerin trend olacağını söyleyebiliriz. Gösterişli, abartılı ve ışıltılı renkler, 2017 yılında yerini daha sade tonlamalara bırakıyor. Gri tonlarının da ağırlıklı olarak tercih edildiği dekorasyonda, çok şık ve trend perde modellerini de bulabilirsiniz. Gri renk perdeler genellikle fon amaçlı tercih edilmektedir. Gri kalın kumaştan yapılan fon perdelere, ince zarif tül perdeler eşlik etmektedir. Bu perdeler ile çok modern ve ferah salon dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Salon perdelerinin çok canlı renkli olmasını önermiyoruz. Göz yorduğu için perdeleri daha soft ve sade renk tonlarında tercih etmelisiniz.

 

Salonlar için Stor Perdeler

 

Salon dekorasyonunda stor perdelerin yeri halen korunuyor. Salon dekorasyonu yapılırken, renkli fon ve tül perdelerin altına güneşten koruması amacıyla stor perdeler tercih edilmektedir. Stor perdeler genellikle beyaz ve krem renklerde tercih edilir. Güneşi tamamen engellediği için mobilyalarınızın da yıpranmamasını sağlamaktadır. Stor perdelerin altındaki etek tasarımını dekorasyonunuzun tarzına uygun bir şekilde tercih edebilirsiniz.

 

Modern Salon Dekorasyonunda Fon Perdeler

Salon dekorasyonunda genellikle kullanılan modern tarzda dekorasyonda perde detaylarıda oldukça önemlidir. Modern, düz mobilyalar 2017 yılında da genellikle fon perde modelleriyle tamamlanıyor.

 

Sizler için hazırladığımız en güzel salon fon perde modellerinden oluşan galeriyi inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ