En güzel Padişah halı modelleri

En güzel Padişah halı modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Padişah halı fiyatları ile ilgili araştırmalarımız sonucunda çok çeşitli alternatifler ile karşılaştık. Padişah halı fiyatları, halının türüne, kullanılan ipliğe ve boyutuna göre belirlenmektedir. Padişah halı modelleri 2017 yılında da özel tasarımları ile yine adından çokça söz ettireceğe benziyor. Padişah halının en fazla sattığı halı modeli ise Duru halıdır. Duru halının fiyatı metre kareye göre değişiklik göstermektedir.

 

Salonlar için Padişah Halı Fiyatları

Salonlar için dikkat çekici kaliteye sahip bir halı tercih etmelisiniz. Salon koltukları genellikle dikkat çeken görünümlerden oluştuğu için halıyı da bu doğrultuda seçmelisiniz. Padişah halı markasının salon halıları kare, dikdörtgen olabildiği gibi son zamanlarda popüler olan yuvarlak ve oval halılardan oluşmaktadır. 450 TL fiyatlardan başlayan Padişah salon halılarından koltuklarınıza uygun olanını seçebileceğiniz bir çok alternatif mevcut.

 

Mutfak ve Koridor Padişah Halı Fiyatları

Mutfak ve koridorlarda yolluk diye tabir ettiğimiz uzun halılar tercih edilmektedir. Padişah halı markasının koleksiyonunda yer alan tüm halı tasarımlarının hem salon halısı, hem de yolluk olarak boyutları mevcut. Mutfak halısı seçerken, mutfak renklerini göz önünde bulundurmalısınız. Padişah mutfak halısı  ve koridor halılar 150 TL’den başlamaktadır.

 

Yatak Oda Halıları

Yatak oda halılarını istediğiniz tüm halı desenlerinin yolluk boyutlarından seçebilirsiniz. Eğer çok geniş bir yatak odaya sahipseniz, yatak önüne dikdörtgen bir halı tercih etmenizi öneririz.

 

Çocuk Odası Halıları

Çocuk odaları için özel karakterler ve şekiller ile tasarlanmış halı desenlerini Padişah Halı koleksiyonlarında bulabilirsiniz. Padişah halı mağazalarında 100 TL’den başlayan fiyatlarla çocuk odası halısı seçme şansına sahipsiniz. Eğer lisanslı karakterli isterseniz fiyat biraz daha artmaktadır.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ