En güzel mutfak dolabı modelleri

En güzel mutfak dolabı modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Mutfak dolabı modelleri 2017

 

Mutfak dekorasyonunda, mutfak dolapları  oldukça önemlidir. 2017 yılında tasarımlarda oldukça dikkat çekici ama bir o kadarda sade kullanıma sahip modeller ile ortaya çıkmaktadır. Mutfak dolabı modelleri, yeni sezonda minimalist dekorasyondan etkilenmiş görünüyor. Abartılı dekorasyonlar yerine daha sade modeller ile mutfak dekorasyonu yapılmaktadır.

 

Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak dolaplarında bu yıl en çok beyaz renkler tercih edilmektedir. Beyaz renkler ile birlikte gri kombinasyonu da sıkça karşılaşılan bir durum olacaktır. Mutfak dolabı modelleri 2017 yılının minimalist etkilere sahip olduğunu kanıtlamaktadır. Günün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz mutfaklarda, ferahlık ön planda olmalıdır. Beyaz renk mutfak dolabı modelleri, bu ferahlığı en iyi şekilde sağlamaktadır.

 

Mutfak Dolabı Modellerinde Tezgah Tercihi

Mutfak dolabı modelleri kadar tezgah seçimi de büyük önem taşımaktadır. 2017 yılında tercih edilen tezgah tasarımları mermerlerin dışında ahşap malzemeden üretilenlerdir. Ahşabın su ile teması çok uzun ömürlü olmaz gibi düşünülürdü ama son zamanlarda üretilen özel tezgahlar ile bu tez tamamen yıkılmış durumdadır. Ahşap mutfak tezgahları hem ahşap renklerinde hem de beyaz renklerde tercih edilmektedir. Ahşabın üzerine yapılan özel kaplama sayesinde sudan etkilenmemesi sağlanmıştır. Böylece çok dayanıklı ve bir o kadarda sağlıklı bir tezgah modeli ortaya çıkarılmıştır. Mutfak dolabı modelleri 2017 yılında ahşap tezgahlar ile daha şık ve ferah görünümlere sahip oluyor.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ