En güzel mutfak dolabı modelleri ve dekorasyonu

En güzel mutfak dolabı modelleri ve dekorasyonu


Sponsorlu Bağlantılar

Hanımlar için mutfak dekorasyonu çok önemlidir. Hem rahatça kullanabileceği bir mutfak dekorasyonu isterken hemde şık görünen herkes tarafından taktir edilecek mutfak tasarımlarını herkes ister. Mutfak dekorasyonunda ise en önemlisi mutfak dolaplarıdır. Mutfak dolapları direk dekorasyonu gösterdiği için seçimine özen göstermeliyiz. Mutfak dolabı seçerken mutfağınızı mobilyalarını ve kullanış tarzınıza dikkat ederek model seçmeniz gerekmekte. Uzun süre kullanacağınız mutfak dolapları ve dekorasyonu sizin tarzınızı yansıtmalı.

2017 yılında mutfak dolabı modellerinde en fazla country tarzına talep gösterilmektedir. Son yılların akımı olan country mobilya, eski İngiliz bağ evlerini anımsatan yapısı ile gösterişten uzak ahşabın sıcaklığını hissettiren doğal görünümlü zarif bir tasarım tarzı. Country mutfak dolabı modellerinde genelde lake renkler tercih ediliyor. Sade lake renkler kullanıldığı gibi yanında ceviz rengi yada pastel tonlar tercih ediliyor. Sadece pastel tonlarında tercih edildiği tasarımlar bulunmakta. Country mutfak tasarımları genelde mdfden yapılıyor. Bazı kısımlarda panel denilen sırf doğal ahşap olan ladin ağacı kullanılıyor. Country mutfak dolabı modellerinin fiyatları bir pahalı olsada ortaya çıkan görünüm aradaki fark fazlası ile değer.  Yine country tarzı mutfak dekorasyonu için mutfak dolabınızı, country mutfak masası ile tamamlayabilirsiniz

Yine başka bir tarzda geçmişten günümüze gelen yine bir çok kişi tarafından tercih edilen modern mutfak dolapları. Suntalam olarakta bulunan modern mutfak dolaplarını balon kapak olarakta bulabilirsiniz. Suntalam maliyeti ucuz olsada kalite ve kullanım süresi olarak diğer malzemelere göre sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ev dekorasyonunuz modern tarzda şık tasarımlar istiyorsanız aradığınız mutfak dekorasyonu modern mutfak dolabıdır.

2017 mutfak dolabı modelleri ve 2017 mutfak dekorasyon modelleri ile ilgili görsellerden galeri hazırladık. Umarım aradığınız mutfak dolabı modelinide bulabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ