En Güzel İp Perde Modelleri

En Güzel İp Perde Modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

İp perde modelleri son 10 yıldır bir hayli popülerliğini sürdürmüş durumdadır. Son zamanlarda zebra perde gibi stor perdeler ile kombinlenmesini sıkça görebilirsiniz. Modern ev dekorasyonlarında ip perde tasarımlarına büyük ölçüde yer verilmektedir. Modern bir dekorasyon planlıyorsanız, stor perde ile ip perde kombinasyonunu siz de değerlendirebilirsiniz.

 

Salon için İp Perde modelleri

 

Salon için tasarlanan ip perde modellerinde dikkat çekicilik ön plandadır. Farklı ip tasarımları ile ön plana çıkan ip perdeler, çeşitli renkleriyle de göz dolduruyor. İp perde tasarımlarında simli modelleri çok sık görebilirsiniz. İp perdeler ile düz tasarıma sahip stor perdeleri kombinleyebilirsiniz. Salon dekorasyonunda Taç ip perde modelleri oldukça popüler. Fon perdeyle birlikte oldukça zarif olan perde modelleri 2017 yılına damgasını vuracak.

 

Kruvaze İp Perde Modelleri

 

İp perdeler sade kullanıma sahip olabildiği gibi kruvaze tasarımla da tercih edilmektedir. Kruvaze perde tasarımları, perdelerin farklı şekillerde toplanmasıyla oluşturulan bir tasarımdır. Kruvaze perdeler, yatak oda ve salonlarda çok şık bir görünüm oluşturmaktadır. İp perde modelleri deyince akla ilk gelen markalardan biriside Brillant ip perde modelleridir. Bir çok model ve renk seçeneği bulunuyor.

 

Mutfaklarda İp Perde Kullanılır mı?

 

İp perde tasarımlarının mutfaklarda kullanılması pek önerilmemektedir. Ocağınız pencereye yakın ise, uçuşabilecek perdelerden kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. İp perdelerde hafif ve kolayca uçuşabilen tasarımlarda olduğu için kesinlikle mutfakta tercih edilmemelisiniz. Mutfaklarda tercih edilecek perdeler, zebra gibi stor perdeler olabilir.

 

Yatak Odalar için İp Perde Modelleri

 

İp perdeler, yatak odası dekorasyonuna da çok şık uyum sağlayabilmektedir. Bir çok büyük markanın yatak odası için ip perde modelleri bulunuyor. Salonlar kadar yatak odalarında şıklığına önem vermenizi öneriyoruz. Sizler için 2017 ip perde modellerinden oluşan bir resim galerisi hazırladık, üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ