En güzel halı modelleri Royal halı

En güzel halı modelleri Royal halı


Sponsorlu Bağlantılar

Royal halı modelleri ve fiyatları koleksiyona göre değişmektedir. Yeni koleksiyonda ağırlıklı olarak salonlar için oval ve yuvarlak kesin halılar yer almaktadır. Royal halı modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız makalemizi okumanızı öneririz. Royal halı bir çok farklı tasarımı bulunmaktadır. Son yıllarda royal halı yolluk modelleride bir çok evde yerini alıyor.

 

Royal Halı, 2016 ve 2017 koleksiyonları için halılarında Akıllı Koruma, Sigorta Halı ve Tozum Az özelliklerine yer verdi. Bu özelliklere sahip halıları yakından incelemek için en yakın Royal Halı satış noktasını ziyaret etmenizi öneririz.

 

Royal Halı Oval-Kare-Daire Koleksiyonu

Salonlar son zamanlarda çok şık görünümlerde dekore edilmektedir. Bu şık salonlar için de farklı tarzda halıya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden oval, kare ve daire şeklinde tasarlanmış halılar Royal Halı 2016 ve 2017 koleksiyonunda yer almaktadır. Çok çeşitli desenleri bulabileceğiniz Oval-Kare-Daire salon halıları yolluk olarak Royal halı fiyatları 300 TL’den salon halısı olarak 800 TL fiyattan başlamaktadır.

 

Royal Halı Çocuk Halısı Modelleri ve Fiyatları

Royal halı çocuk odaları için birbirinden dikkat çekici desen ve karakterlerde halılara koleksiyonunda yer verdi. 2016 ve 2017 kataloglarında yer alan çocuk odası halıları 240 TL fiyattan başlamaktadır.

 

Royal Halı Kesme Yolluk Modelleri ve Fiyatları

Royal Halı markası, özellikle mutfak ve koridorlar için sıkça tercih edilen kesme halı özelliklerinde koleksiyon da çıkardı. Çok şık desenlerin yer aldığı kesme yolluk koleksiyonunda istediğiniz boyutlarda halı kestirebilirsiniz. metresi 170 TL’den başlayan fiyatlarla istediğiniz desende halıyı, mutfak veya koridor, yatak odası gibi alanlarınız için kestirebilirsiniz. Royal halı outlet mağazalarında uygun fiyata halı modelleri satın alabilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ