En güzel genç odası modelleri

En güzel genç odası modelleri


Sponsorlu Bağlantılar

Çocuklarımızın rahat ders çalışabileceği, keyifli zaman geçirebileceği, huzurlu bir şekilde dinlenebileceği alan olan genç odalarının dekorasyonu oldukça önemlidir. Bugün sizlere 2017 genç odası takımları hakkında fikirler vereceğiz. Çocuklarımızın hayal dünyası çok geniştir, onların hayallerinde ki gibi bir genç odası modeli seçmek en önemlisi. Genç odası satın almadan önce çocuklarımıza nasıl bir tasarım istediğini sormalıyız. Birde çocuklarımızın büyüdüğünü unutmadan bir tasarım seçersek uzun yıllar o modeli kullanabiliriz.

Erkek Genç Odası Modelleri 2017

Erkek çocuk genç odası tasarımlarında küçük çocuklar için arabalı tasarımlar büyük erkek çocukları için ise daha sade tasarımlar talep görüyor. Erkek genç odası takımlarında modern ve country tarzı tasarımlar sezonun trendleri arasında. Çilek mobilya genç odası modelleri ve İkea genç odası takımları ise 2017’nin en fazla talep gören genç odası takımları arasında. İki çocuklu aileler yer sıkıntısı yaşıyorlarsa imdatlarına ranzalı genç odası modelleri yetişiyor. Oldukça kullanışlı tasarımlar var, küçük bir alana iki yatak, çalışma masası ve gardırop sığan tasarımlar bulunuyor.

Ranzalı genç odası modeli

Ranzalı genç odası modeli

Kız Genç Odası Modelleri 2017

Prenses kızlarınız için birbirinden güzel genç odası modelleri bulunuyor. Kız genç odası modellerinde kullanılan favori renk ise pembedir. Son zamanlarda daha sade modeller kız genç odası modellerinde tercih edilmeye başlandı. 2017 yılında genç odası modeli üreten bir çok farklı bir bulunuyor, bu kadar firmanın olmasıda model sayısı artırıyor. Yaş biraz büyüdükçe daha sade genç odası modelleri tercih ediliyor. Bu sezon trendleri arasında kız çocukları country genç odası modellerini daha fazla tercih edecek. Genç odası takımı fiyatlarıda modele göre değişiklik gösteriyor, ortalama 3-4 bin lira arasında oldukça şık modeller satın alabilirsiniz.

Kız genç odası modelleri

Kız genç odası modelleri

2017 yılına damgasını vuracak en güzel 11 genç odası takımından oluşan bir galeri hazırladık üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ