En güzel genç odası modelleri Tepe Home

En güzel genç odası modelleri Tepe Home


Sponsorlu Bağlantılar

Evlerinizi dekore etmek için tek tek mobilya tercihi yapmak yerine sizler de Tepe Home gibi önemli markaların hazırladığı özel modelleri tercih edebilirsiniz. Genç odaları için de alternatif modeller söz konusu ve bu markalar sizlerin yerine dekorasyon çalışması yapmaya devam ediyor. Hepinizin bildiği gibi genç odaları çok daha canlı ve çok daha hareketli bir görüntü sergilemek durumunda ve Tepe home ile birlikte bunu sağlamayı da başarıyorsunuz. Uygun fiyatları da fazlasıyla ilgi çekiyor ve hem kadınlar, hem de erkekler için şık genç odaları ile fark yarattığını da belirtmek gerekiyor. Erkek genç odaları için genellikle daha koyu tonlar tercih ediliyor. Yine erkek genç odası modellerinde mavi renkler ve country tarzında beyaz renkte tercih edilebilir.

Mavi ve siyah şu dönemde çok popüler ve dilerseniz sizler de renk konusunda bu ikiliyi tercih edebilirsiniz. Kızlarımız içinse kırmızı ve pembe bir adım daha önde ve mobilyaların renkleri de buna uygun şekilde hazırlanıyor. Tepe Home bu anlamda çok sayıda alternatif sunuyor ve sizler de online olarak incelemelerinizi yaptığınızda bunu kendi gözünüz ile göreceksiniz. Bilgisayar masası, gardrop, ranza gibi temel mobilya gruplarından oluşan şık genç odası modelleri ile birlikte beklentilerinize hızlı bir şekilde yanıt veriyor ve daha da önemlisi büyük bir uyum söz konusu hale geliyor. Sizler de bu markaya göz atabilir ve genç odaları için ilk adımı atabilirsiniz.

 

Tepe Home Genç Odası Fiyatları

Tepe mobilya’da bir çok genç odası bulunuyor. Genç odası modellerininde kendi içerisinde alternatifleri bulunuyor, örneğin bir modelin gardırop modelinin hem kapaklı hemde sürgülü seçeneği olabiliyor. Tepe home genç odası fiyatlarıda modellere göre değişiklik gösteriyor. Modellerin içerisindeki alternatif modellerle bile fiyatlar artıp yada azalabiliyor. Dilerseniz ürünleri parça parçada satın alabilirisiniz. Tepe Home en uygun genç odası modeli ise Lena modeli. Lena genç odası takımı karyola,3 kapaklı gardırop,kitaplık, komodin ve çalışma masasından oluşan genç odası fiyayı 3810 Tl. Tepe Home genç odası modelleri ve fiyatlarından oluşan bir galeri hazırladık, üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ