En güzel ev dekorasyon fikirleri

En güzel ev dekorasyon fikirleri


Sponsorlu Bağlantılar

Dekorasyonda yapılan en büyük hatalardan bir tanesi kesinlikle yoğun eşya grupları ile yaşam alanlarınızı doldurmak oluyor. Daha minimal mobilya grupları ile daha şık ve daha sade bir dekorasyon fikri her zaman daha etkileyici olacaktır. Kalabalık mobilya grupları her zaman için daha rahatsız edici bir görüntü sunacaktır ve dekorasyon çalışmalarını daha amatör hale getirecektir. Bugün sizlere en şık ev dekorasyon modelleri hakkında fikirlerden bahsedeceğim.

Salon Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon yapılacak olan alanın boyutu, tarzı gibi bir çok önemli detay bulunuyor. Dikdörtgen ya da kare bir salona sahipseniz eğer sizler de L koltuk takımı ile daha geniş bir alan yaratabilirsiniz ya da köşe koltuk takımları da bu anlamda sizlere yardımcı olacaktır. Mobilya tercihlerinizi yaparken alan yaratma konusunu da ön planda tutmanız gerekiyor. Salonlarınız için aksesuar tercihlerinde şık biblo ya da boy aynalarını tercih edebilirsiniz ve bu da çok daha masrafsız bir tercih olacaktır. Salon dekorasyonunda son yıllarda tv üniteleri daha fazla tercih edilmeye başlandı. Tv ünitesi modeline koltuk takımı yada salon takımı modeli yakınında arka tarafına ise yemek masası ve üzerine şık bir aydınlatma modeli son yıllarında moda salon dekorasyonu haline geldi.

En Güzel Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odalarınız, özelinizi paylaştığınız ve gün içerisinde çok daha fazla vakit geçirdiğiniz alanlardan bir tanesidir bu yüzden dekorasyon çalışmalarında daha canlı ürün gruplarını tercih etmeniz de sizlerin lehine olacaktır. Yine her zaman söylediğimiz gibi bu alanları da eşyaya boğmak yerine daha minimal tercihler yapılabilir ve eğer dilerseniz şık tablolar ile birlikte aksesuar tercihlerinizi de yapabilirsiniz. Hazırladığımız galeride lüks yatak odası dekorasyonu örnekleri ve yatak odası dekorasyonu fikirlerini bulabilirsiniz.

Dekorasyon çalışmalarında profesyonel isimlerden yardım alabilir ve eşya uyumunu da bu anlamda daha kusursuz ve daha güçlü bir hale getirebilirsiniz, üstelik bunun için yüksek rakamlar ödemenize de gerek yok!

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ