En güzel bahçe mobilyası modelleri Koçtaş

En güzel bahçe mobilyası modelleri Koçtaş


Sponsorlu Bağlantılar

Koçtaş 2017 Bahçe Mobilyaları

 

Koçtaş’ın ev dekorasyonlarına kattığı şıklığa, bahçe mobilyaları ile kaldığı yerden devam etmektedir. Farklı modeller ve uygun fiyatları ile Koçtaş bahçe mobilyası ürünlerine sahip olabilirsiniz. 2017’nin gelmesi ile birlikte ürün modellerine yenilerini ekleyen Koçtaş, bu sezonda da farklı ve şık mobilyaları satışa sunmuştur.

 

2017 Bahçe  Mobilyaları

 

2017 yılına özel olarak yeni bahçe mobilyaları tasarlanmıştır. Dizayn ve görsellik olarak zarafeti yakalayan bu ürünler satışa sunulmuştur. 2017 bahçe mobilya modelleri her mevsime ve koşullarına bağlı olarak geliştirilmektedir. Bahçe şekline ve ebadına göre ayarlanmış birçok mobilya çeşidi Koçtaş’ta bulunabilir.

 

Koçtaş Bahçe Mobilyası Fiyatları

 

Koçtaş yeni sezon mobilya ürünlerinde taksitlendirme ve indirim imkânları ile farklı ödeme seçenekleri vardır. Beğenilen ürün, müşterinin yapabileceği ödeme şekline göre ayarlanmaktadır. Koçtaş bahçe mobilyası fiyatları her bütçeye uygundur. Ekonomik ve yüzden çok modelden tasarlanan ürünler nedeniyle tercih edilen marka haline gelmiştir.

 

Bahçe mobilyalarının fiyatları ebadına ve özelliklerine göre değişmektedir. Her dönem mevsimine özel tasarlanan modeller ile renk uyumunu yakalamak mümkün. Örneğin; yeni sezon tasarlanan, bahçe için Moorea modelinin fiyatı 500,00 TL’dir. Koçtaş bahçe mobilya fiyatları 50 TL ve 2500 TL arasında değişmektedir. Kullanım alanına ve şekline göre uygun olan mobilya ürünü tercih edilir. Her bütçeye uygun ürün fiyatları ile 2017 yılında da müşterilerine farklı model tasarımları ve uygun fiyat fırsatları sunmuştur.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ