Duayen Mobilya Country

Duayen Mobilya Country


Sponsorlu Bağlantılar

1970li yıllarda kurulan ve mobilya sektörüne yön veren bir firma olan Duayen mobilya fabrikası Ankara’da bulunmaktadır. Duayen mobilya country mobilya tarzı modelleri mevcuttur. Duayen mobilya, country mobilya sektörüne bir çok yeni model ve tarz getirmiştir. Özellikle hürrem yatak odası takımı herkes tarafından ilgi görmüştür. Kullanışlı ve kaliteli bir yatak odası olan Hürrem yatak odası Duayen mobilyanın ürünlerinden birisidir. Country mobilya üretilen duayen mobilyada ağaçlar özel olarak işlenerek el işçiliği kullanılır. Kullanışlı ve kaliteli bir mobilya almak istiyorsanız Duayen mobilyayı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Duayen mobilya country yemek odası takımları mevcuttur. Yine duayen yatak odası takımlarıda yoğun ilgi görmektedir. Duayen country koltuk takımlarıda mağazalarında mevcuttur. Duayen mobilyanın masa modelellerini yada herhangi bir yatak odası takımını bir dizide rahatlıkla görebilirsiniz. Türkiyede bir çok bayisi olan Duayen mobilya İstanbul’da modoko,mobesko ve maskoda mağazası bulunmaktadır. Duayen mobilya ürünlerinde genellikle ladin ağaç kullanmaktadır. Duayen mobilya yemek odası ve duayen yatak odası modelleri genelde lake ağırlıklı renkler olsada müşterinin isteğine göre yeşil mavi,ceviz renginden bir çok renkte ürünleride mevcuttur. Duayen mobilya kişinin özel işlerinide yapıyor. Örneğin evinize özel bir gardrop istediğiniz ölçüde Duayen mobilyada yapılabiliyor. Duayen mobilya mutfak dolapları, ofis mobilyaları aklınıza gelen her çeşit mobilyayı yapabiliyor.

Duayen mobilya Country yemek odası modeli

Duayen mobilya Country yemek odası modeli

Country tarzını yakından takip edenlerin en fazla duyduğu marka şüphesiz ki Duayen mobilya. Firma country tarzının duayeni olarak biliniyor. Ürettiği tasarımlar ve modeller sadece ülkemizde değil Dünyada takip edilen ve satılan bir mobilya markası. Resimdeki Duayen mobilya yemek odası modelinde pastel tonlar dikkat çekici. Oldukça cesur bir renk tercih edilen modelin asil duruşu ise insanı hayran bırakıyor.

duayen mobilya chester koltuk takımı

duayen mobilya chester koltuk takımı

Country ev dekorasyonunda koltuk takımı olarak genellikle chester koltuk takımı modelleri tercih edilir. 2016 yılında en fazla satılan koltuk tarzı olan chester koltuk takımı 2017 yılınada damgasını vuracak. Resimdeki Duayen mobilya koltuk takımı ise baza kısımlarındaki oymalar ve motiflerle gerekse kalitesiyle diğer markaların önüne geçiyor. Duayen mobilya ürettiği ürünlerde en az görünüm kadar kaliteyede dikkat çekiyor. Firma ayrıca ahşabı sanata dönüştürürken fabrikasyon üretim yerine el işçiliğine dikkat ederek, ürünleri sanata mobilya ustaları çeviriyor.

 

Duayen mobilya kitaplık modeli

Duayen mobilya kitaplık modeli

Country tarzı İngiliz tarzı dekorasyon olarakda bilinir. Resimdeki Duayen mobilya kitaplık tasarımı tamamı ahşaptan üretilen kütüphane tasarımı ev dekorasyonuna ve ofis dekorasyonuna çok uygun bir tasarım. Yerden tavana kadar tasarlanan country kitaplık tasarımında merdiven yardımıyla üst bölümden kitaplığı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Bizlerde sizler için Duayen Mobilya country ürünleri hakkında bir resim galerisi hazırladık detaylı olarak üzerine tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Mobilyaya Bakış

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ